Maldina par vakcinēšanās iespēju ZOC “Astra Zeneca” otrās potes saņēmējus 4

No 16. līdz 19. jūnijam iepriekš plānotā veidā, taču nebrīdinot par to vairākus klientus, darbu pārtraucis Covid - 19 pandēmijas ierobežošanai izveidotais vakcinācijas centrs, kas atrodas Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC). Pie ZOC izkārtais paziņojums liecina, ka vakcinēšana šeit atsāksies 19. jūnijā pulksten 9, pirmajā darba stundā dodot priekšroku vecākiem ļaudīm.

Regīna no Jaunsvirlaukas pagasta stāsta, ka rakstisks norīkojums saņemt “Astra Zeneca” vakcīnas otro poti 18. jūnijā Pārlielupē Zemgales Olimpiskajā centrā, viņai izsniegts aprīlī, kad viņa šajā pašā vietā saņēmusi vakcīnas pirmo poti. “Precīzi laiks, kad būtu jāierodas vakcinācijas centrā, zīmē nebija norādīts. Atbraucu uz ZOC tūlīt pēc deviņiem rītā un tad tikai sapratu, ka vakcinācijas centrs nestrādā. Es par to nebiju brīdināta,” sūrojas Regīna.

Savukārt jelgavnieks Meiju ceļa iedzīvotājs Ilo, kas uz vakcinācijas centru bija atbraucis ar velosipēdu, “zz.lv” teica, ka arī viņš saņēmis lapiņu, ka otrā pote būs jāsaņem 18. jūnijā. Ilo piebilda, ka viņam darbā brīvdiena, tādēļ tāds lieks brauciens uz vakcinācijas centru neesot liels zaudējums.

ZOC darbiniece Edīte norādīja, ka lapiņa ar Vakcinācijas centra darba grafiku, kurā ir norādīts darba pārtraukums no 16. līdz 19. jūnijam, izkārta apmēram pirms nedēļas.

Nacionālā Veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļas pārstāve Inga Vasiļjeva “zz.lv” teica, ka klientu maldināšanas Jelgavā fakts tiks izmeklēts un iespējami ātrāk novērsts.

Foto: Gaitis Grūtups

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Zaka

Jā, ir cilvēki, kuri saņēmuši sms par vakcīnas pārcelšanu (laikam iepriekš bija reģistrējušies manavakcina.lv), bet daļai - nekas nav paziņojumā atnācis - līdz ar to - iet pēc datuma pēc pirmās vakcīnas "lapiņas"..

pirms mēneša, 2021.06.18 16:08

bardaks

nerēķināšanās ar cilvēkiem vnk apbrīnojama.

pirms mēneša, 2021.06.18 16:11

iga

Man otrā Astra Zeneca pote bija paredzēta 5. jūnijā. 27. maijā atnāca 2 paziņojumi, ka pārcelta uz 21. jūniju.

pirms mēneša, 2021.06.18 16:17

Vietējās ziņas