Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mantu talka gūst lielu atsaucību 7

Sestdien Jelgavas un rajona iedzīvotāji tika aicināti atbalstīt mantu vākšanas talku, ziedojot apģērbu, apavus, gultas veļu, rotaļlietas un citas noderīgas mantas trūcīgajiem.

Neskatoties uz lietaino sestdienas rītu, atsaucīgo netrūka, un pāris stundu laikā mikroautobuss bija jau teju piepildīts. SIA «Time Forward» pārstāvis Raimonds Elpe «Ziņām» pastāstīja, ka iedzīvotāju atsaucība esot negaidīti liela, tāpēc nācies ierīkot papildu nojumi, kur novietot saziedotās mantas. «Tiek nestas pārsvarā drēbes un apavi, arī rotaļlietas. Kāds puisītis kopā ar mammu šeit pat «Kanclera namā» nopirka spēļu automašīnu un ziedoja to. Akcija notiek arī četrās vietās Rīgā, bet, sazinoties ar turienes kolēģiem, secinājām, ka Jelgavā cilvēki ir daudz atsaucīgāki. Paredzu, ka saziedoto mantu līdz vakaram būs vēl daudz vairāk, jo ir cilvēki, kas tikai tagad par to uzzina un ir gatavi steigties uz mājām un nest savu ziedojumu,» skaidro R.Elpe.Jelgavnieki Sandra un Alens Brandi par akciju uzzinājuši no «Zemgales Ziņām» un daudz nedomādami rīkojušies.«Esam ļoti priecīgi, ka ir šādas talkas, jo arī mūsu mājās atradās lietas, kas vēl noderīgas kalpošanai, un ļoti ceru, ka mūsu dāvinātās drēbes, kas patiešām ir labas, kādam lieti noderēs,» viņi piebilda. Valdis no Cenu pagasta speciāli braucis uz Jelgavu, lai piedalītos akcijā. «Izlasīju avīzītē un biju priecīgs par šādu pasākumu. Nesen aizsaulē aizgāja mamma, bet viņas drēbes un apavi ir saudzētas, maz valkātas un glabātas, un negribētos tās vienkārši izmest konteinerā. Zinu, ka ar Sarkanā Krusta palīdzību tiks atrasti cilvēki, kam tās noderēs,» stāsta Valda kungs. «Ziņas» jau informēja, ka sestdien SIA «Time Forward» biedri sadarbībā ar Latvijas Sarkano Krustu aicināja cilvēkus sākt pavasara sakopšanas darbus ar savu mājvietu - drēbju skapi, pieliekamo, bēniņiem, pagrabu, tādējādi iesaistoties mantu vākšanas talkā. Saziedotās mantas tiks vestas uz slēgtu angāru, kur tās sašķiros un pēc tam dāvinās trūcīgajiem iedzīvotājiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Jelgavniecei

Mantas var nodot sarkanā krusta punktā, kas atrodas bērnu poliklīnikas ēkā, ieeja no otras puses.

pirms 11 gadiem, 2009.03.29 11:29

Rīdziniece

Es nezināju par šādu akciju Rīgā!
Uz kurieni labāk vest apģērbu un citas noderīgas lietas?

pirms 11 gadiem, 2009.03.29 00:37

Lasītāja

Tāda veida akcijas vajadzētu rīkot vairākas reizes gadā.

pirms 11 gadiem, 2009.03.28 22:36

Jelgavniece

šodien es nevarēju piedalīties šājā akcijā,bet kur es varu vēlāk aizvest drēbes,mantas,kuras noderēs citam trūcīgām ģimenem.

pirms 11 gadiem, 2009.03.28 21:50

Vietējās ziņas