Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Mārupes Metālmeistars" Jelgavā plāno būvēt jaunu ražotni ar 50 darbavietām 3

Jelgavas pilsētas dome šodien nolēma izsludināt konkursu par tiesībām nomāt zemesgabalu Viskaļu ielā 76, Jelgavā, un būvēt uz tā rūpnieciskās ražošanas objektu, pamatojoties uz AS "Mārupes Metālmeistars" iesniegumu, aģentūra LETA uzzināja domes sēdē.

Metāla būvkonstrukciju ražotājs AS "Mārupes Metālmeistars" informējis pašvaldību, ka šajā adresē plāno būvēt jaunu ražotni līdztekus esošajām Olainē un Jelgavā. Jaunajā ražotnē plāno nodarbināt ap 50 cilvēku, un topošās ražotnes apgrozījums plānos tiek prognozēts ap trim četriem miljoniem latu gadā.Zemesgabala Viskaļu ielā 76 platība ir 9936 kvadrātmetri. Jelgavas dome konkursā noteica, ka rūpnieciskās ražošanas objekta būvniecība jāuzsāk ne vēlāk kā 24 mēnešu laikā no nomas līguma noslēgšanas, un objekts jānodod ekspluatācijā ne vēlāk kā 48 mēnešu laikā no nomas līguma noslēgšanas. Zemesgabala nomas līguma termiņš ir 12 gadi.AS "Mārupes Metālmeistars" līdz šim darbojas divas ražotnes - "Nordic Industrial Park" teritorijā Rūpnīcu ielā 4, Olainē, un "NP Jelgavas Biznesa Parks" teritorijā Aviācijas ielā 18, Jelgavā.Ražotnēs Olainē un Jelgavā tiek nodarbināti ap 60 strādnieku, konkrēti Jelgavas ražotnē - 18. Uzņēmuma apgrozījums pērn bijis pieci miljoni latu."Mārupes Metālmeistars" ražo tērauda jumtu un sienu segumus, ūdens noteksistēmas un visus nepieciešamos papildelementus jumtu ierīkošanai, kā arī dažādu gabarītu metāla konstrukcijas. Visa kompānijas produkcija pazīstama ar preču zīmi "Metalmaster".Izplatītākie uzņēmuma produkti ir tērauda jumtu un sienu segumi, ūdens noteksistēmas, papildelementi, sniega aiztures un drošības barjeras, dūmvadu un skursteņu elementi, jumtu lūkas un dažādas metāla konstrukcijas.Uzņēmums ražo produkciju gan privātajam sektoram, gan sabiedriskajām un industriālajām ēkām. Metāla konstrukciju ražošanā tiek piedāvāts pilns pakalpojumu klāsts - sākot no projekta izstrādes un produkcijas izgatavošanas līdz pat to montāžai objektā. Tiek ražotas gan standarta, gan nestandarta visdažādāko gabarītu metāla konstrukcijas - viss nepieciešamais angāriem, daudzstāvu autostāvvietām, tirdzniecības centriem, sabiedriskās nozīmes un industriālajām būvēm. Pēc klienta pieprasījuma tiek ražoti arī citi metāla izstrādājumi - balkonu margas, ugunsdzēsēju kāpnes, metāla sētas, reklāmas stendi.Ražošanā tiek izmantoti Eiropā lielāko un labāko piegādātāju izejmateriāli, un saražotās produkcijas kvalitāte atbilst visiem Eiropas noteiktajiem standartiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Uldis

Ir bijusi sadarbība ar AS "Mārupes Metālmeistara" projektētājiem un arī metāla konstrukciju ražotni - tikai labākās atsauksmes. Malači ka attīstaties! Prieks arī redzēt, ka dome pozitīvi strādā!

pirms 8 gadiem, 2012.03.28 10:28

Žukovkas betmens

Patiesi pozitīva ziņa... Ņemot vērā bezdarbnieku struktūru un Jelgavijas metālapstrādes fonu. 50 nav daudz, bet tomēr tie nav arī 5 (kā, piem., cūku fermā)

pirms 8 gadiem, 2012.03.22 15:42

Vietējās ziņas