Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Maskavas delegācija iepazīsies ar Jelgavas renovētajām ēkām

Lai iepazītos ar Jelgavas pieredzi ēku renovācijā, otrdien SIA «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» (NĪP) viesosies delegācija no Maskavas.

Šonedēļ Latvijā darba vizītē ieradās Maskavas Dzīvokļu un komunālās saimniecības reformēšanas atbalsta fonda pārstāvji – viņi izrādīja interesi par valsts pieredzi energoefektivitātes pasākumu veicināšanā un pauda arī vēlmi iepazīties ar mūsu pilsētā paveikto šajā jomā, skaidro NĪP.Plānots, ka 27 novembrī Jelgavu apmeklēs seši Dzīvokļu un komunālās saimniecības reformēšanas atbalsta fonda pārstāvji.NĪP valdes loceklis Juris Vidžis un tehniskais direktors Oļegs Kukuts viesus iepazīstinās ar Jelgavas dzīvojamā fonda specifiku, kā arī ar jau īstenotajiem daudzdzīvokļu māju renovācijas projektiem. Tāpat NĪP pārstāvji dalīsies pieredzē par projektu īstenošanas gaitu, problēmām, ar kurām nākas rēķināties renovācijas procesā, ieguvumiem un atbildēs uz citiem Maskavas Dzīvokļu un komunālās saimniecības reformēšanas atbalsta fonda pārstāvjiem aktuālajiem jautājumiem. Viesi arī apmeklēs renovētās mājas, kuras apsaimnieko NĪP, lai klātienē pārliecinātos par tajās paveiktajiem darbiem. Vizītes noslēgumā delegācija tiksies ar Jelgavas pilsētas vadības pārstāvjiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas