Mazgā auto un lamājas 6

Aizvadītajā nedēļas nogalē Jelgavas Pašvaldības policijā (PP) reģistrēti 97 izsaukumi, informē PP priekšnieka palīdze sabiedrisko attiecību un juridiskajos jautājumos Sandra Reksce. Medicīniskajā atskurbtuvē ievietotas 24 personas, tajā skaitā 11 ar atgriešanu Valsts policijā.

Vilinājums vizināties dzērumāSestdien Pašvaldības policija tika informēta, ka S.Edžus ielā pie garāžām aizturēta sieviete, kura vadīja automašīnu, būdama alkohola reibumā. Savukārt naktī uz svētdienu piedzēries šoferis tika aizturēts Vasaras ielā. Svētdien ap 17 ziņots, ka Kalnciemā, Stadiona ielā iereibis vadītājs brauc ar BMW. Minētie izsaukumi nodoti Valsts policijai.Lamāšanās beidzas policijāPiektdienas rītā saņemts izsaukums, ka Raiņa un Tērvetes ielu krustojumā tiek mazgāta automašīna. Norādītajā adresē vīrietis, kas mazgāja savu auto, uz policistu aizrādījumiem sāka necenzēti lamāties un tika nogādāts PP, kur viņam sastādīti administratīvo pārkāpumu protokoli.Zog šķembasSvētdien ziņots, ka Bērzu un Klijānu ceļu krustojumā nezināmas personas zog akmeņu šķembas. Pēc personu datu pārbaudes divas sievietes tika nodotas Valsts policijai.Atgaiso riepasSvētdienas vakarā saņemts izsaukums, ka Rīgas ielā pie tirdzniecības centra «Valdeka» atstātam velosipēdam vairākas personas izskrūvējušas riepu ventiļus. Vainīgos izsaucējs bija redzējis, taču rakstisku paskaidrojumu, iesniegumu sniegt nevēlējās.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

To micro

Un tā skaitās demokrātiskā Latvija, mjaa.... automazgātuvju lobēšana no pašvaldības puses, nekas vairāk. Teorētiski mazgājot (un tieši ar putām) mašīnu pagalmā vai kaut uz ielas privātmāju rajonā, netiešā veidā, laistot mašīnu, tiek mazgāta arī iela, līdz ar to gan mašīna tīra, gan iela sakoptka un ielu tīrītājautomašīnām mazāk darba, tiek ieekonomēta arī pašvaldības nauda.

pirms 11 gadiem, 2009.04.07 11:41

Resnais

Manuprāt ir atšķirība mazgāt vai noskalot.. Pēdējais nav aizliegts

pirms 11 gadiem, 2009.04.06 22:01

micro

Ir Jelgavas saistošie noteikumi, kuros, ja nemaldos, ir teikts, ka mazgāt ar ūdeni (bez putām!!!) var tikai savā privātā īpašumā. Citādi jābrauc uz auto mazgātuvi.

pirms 11 gadiem, 2009.04.06 17:19

Jelgavnieks

Tev stāvēt apnicis? Tagad nāk vasara, kad pieslēgšu dārza šļūteni, mazgāšu vēl biežāk. Ierasta prakse, noskalot ceļa putekļus un dubļus uz ielas, nomazgāt mašīnu, iebraukt pagalmā, apžāvēt un uz garāžu.

pirms 11 gadiem, 2009.04.06 13:39

Jelgavnieks

Nesaprotu kāpēc nevar ielas malā mazgāt automašīnu. Visi nodekūdeņi taču satek turpat kanalizācijas lūkā. Es mazgāju savu automašīnu ielas malā un mazgāšu, jo neuzskatu tajā nekā slikta. Cita lieta, ja automašīnu grib mazgāt ezera vai upes krastā, par to noteikti vajag sodīt.

pirms 11 gadiem, 2009.04.06 11:47

Vietējās ziņas