Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mēra kandidātu izvirza arī sociāldemokrāti 8

Latvijas Sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) Jelgavas organizācija pašvaldību vēlēšanām Jelgavas pilsētā par domes priekšsēdētāja kandidātu izvirzījusi Jāni Čeveru.

Kā informē LSDSP Jelgavas organizācijas priekšsēdētāja vietnieks Ivars Jakovels, Jelgavas sociāldemokrātu līderim dots uzdevums veidot deputātu kandidātu sarakstu, iekļaujot pieredzējušus tautsaimniecības nozaru profesionāļus un atzītus speciālistus. Vienlaicīgi uzsākts veidot rīcības programmu darbam Jelgavas pašvaldībā nākamajā sasaukumā.Profesionālās karjeras gaitā līdz 1998.gadam J.Čevers dienējis Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), piecus gadus bijis VUGD Jelgavas brigādes komandieris. No 1994. līdz 1998.gadam kā Jelgavas domes deputāts pildījis sabiedriskās kārtības un ārkārtas situāciju komitejas priekšsēdētāja amata pienākumus. Politisko karjeru J.Čevers turpinājis kā Latvijas Republikas 7.Saeimas deputāts. Augstāko izglītību J.Čevers ieguvis kā ugunsdzēsības tehnikas un drošības inženieris, bet maģistra grādu - darba aizsardzībā un drošībā. Zināšanas par teritoriālās plānošanas un reģionālās politikas, kā arī ārkārtas situāciju vadību papildinājis kursos Vācijā un Zviedrijā.Līdz ar domes priekšsēdētāja kandidāta izvirzīšanu LSDSP Jelgavas organizācija uzsākusi rūpīgu gatavošanos pašvaldību vēlēšanām Jelgavā. Atbildot uz Latvijas sabiedrības pieprasījumu politiskās un ekonomiskās krīzes apstākļos, sociāldemokrāti pieņēmuši lēmumu par deputātu kandidātiem gaidāmajās vēlēšanās izraudzīties pieredzējušus tautsaimniecības nozaru profesionāļus un atzītus speciālistus. Par vietu deputātu kandidātu sarakstā LSDSP biedriem būs jākonkurē ar sociāldemokrātiski domājošiem un pie politiskām organizācijām nepiederošiem nozaru profesionāļiem.Par nozīmīgāko mērķi Jelgavā sociāldemokrāti izvirzījuši sociālo jautājumu risināšanu, solot ar īpašuma nodokļu atlaidēm atbalstīt vidējo un mazo uzņēmumu darbību, kā arī stimulējot jaunu darba vietu radīšanu. Analizējot darba tirgus stāvokli, tiks attīstītas pieaugušo izglītības un pārkvalifikācijas iespējas, īpaša uzmanība tiks veltīta kompetentas, stingras un pārskatāmas sabiedriskās kontroles nodrošināšanai komunālo pakalpojumu tarifu veidošanas procesā, bet, racionāli izlietojot pilsētas sociālā budžeta līdzekļus, mazturīgajiem iedzīvotājiem tiks nodrošinātas kompensācijas par komunālajiem pakalpojumiem un atlaides pilsētas sabiedriskajā transportā, sola sociāldemokrāti. «Aicinām jelgavniekus un tuvāko pašvaldību iedzīvotājus aktīvi iesaistīties sociāldemokrātu rīcības programmas izstrādē, aktualizējot iedzīvotājiem nozīmīgas problēmas un to iespējamos risinājumus nākamajā pašvaldības deputātu sasaukuma laikā,» rosina mēra kandidāts.Kā jau agrāk ziņots, savu Jelgavas mēra kandidātu izvirzījusi arī LPP/LC apvienība, izvirzot šim amatam Daini Liepiņu.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

vudu

Ну его в баню! Ничем он нелучше равиньша и его бригады

pirms 11 gadiem, 2009.02.24 10:39

Hilda

Es balsošu......Jelgavas domē vajaga jaunas asinis :)

pirms 11 gadiem, 2009.02.23 15:13

:))

Izklausās tīri sakarīgs un gudrs cilvēks.....būs jāpaskatās, ko šie piedāvā par programmu.........untad jau vēlēšanās jānobalso......

pirms 11 gadiem, 2009.02.23 15:12

oļegs

beidzot pamodāties strādnieki!?!solīt ir viens,darīt ir otrs

pirms 11 gadiem, 2009.02.23 11:54

Vietējās ziņas