Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mežiniekus aicina uz semināru

Trešdien, 25.martā, interesenti tiek aicināti uz Salgales pamatskolu Emburgā, kur pulksten 10 Valsts meža dienesta Konsultāciju pakalpojumu centra Jelgavas nodaļa sadarbībā ar LLKC Jelgavas Lauku attīstības biroju organizē semināru «Eiropas Savienības atbalsta pasākumi meža īpašniekiem».

Kā «Ziņām» pastāstīja Valsts meža dienesta Konsultāciju pakalpojumu centra Jelgavas nodaļas vadītāja Alda Alksne, seminārā skaidros par plantāciju meža ieaudzēšanu lauksaimniecībā neizmantojamā zemē, lektori - Latvijas valsts mežzinātnes institūta «Silava» pētnieki bioloģijas maģistre Dagnija Lazdiņa un meža zinātņu doktors Kaspars Liepiņš.Par enerģētiskās koksnes izmantošanas perspektīvām Jelgavas rajonā informēs lektors, LLKC Lauku attīstības speciālists Gundars Liepa. Savukārt Valsts meža dienesta Konsultāciju pakalpojumu centra Jelgavas nodaļas vadītāja A.Alksne stāstīs par Eiropas Savienības atbalsta pasākumiem meža īpašniekiem.Semināra otrajā daļā meža īpašniekiem un citiem interesentiem kopā ar «Silavas» pētniekiem un Valsts meža dienestu būs iespēja dabā apskatīt un salīdzināt koptas un nekoptas jaunaudzes, ieaudzētas bērzu un priežu plantācijas, dabiski ieaugušas koptas un nekoptas mežaudzes lauksaimniecības zemēs.Sīkāka informācijas par semināru pieejama pie A.Alksnes pa tālruni 63048122 vai 29283108.Jāpiebilst, ka Konsultāciju pakalpojumu centrs ir Valsts meža dienesta struktūrvienība, kas atbalsta meža īpašniekus ar padomu ikdienas meža apsaimniekošanas darbos, gan ES un valsts atbalsta finansējuma apguvē, gan sniedzot kvalitatīvus meža apsaimniekošanas pakalpojumus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas