Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Mežu dienās» noteiks erudītu

Ar plašām aktivitātēm 5. un 6.maijā Meža fakultāte (MF) svinēs «Mežu dienas 2009», vēsta augstskolas portālā publicētā informācija.

Kā informē MF Studentu biedrības «Šalkone» informācijas virziena vadītājs Guntars Gulbis, Mežu dienas šogad sāksies ar studentu un mācībspēku gājienu no 1.dienesta viesnīcas līdz fakultātes ēkai.Pie fakultātes dekāns Dagnis Dubrovskis un šalkonieši atklās «Mežu dienas 2009» un studentu un darbinieku veidoto meža trofeju izstādi, kura solās būt bagāta dažādu meža dzīvnieku eksponātiem. Būs briežu, aļņu, stirnu ragi un dažādu dzīvnieku ilkņi, atklāj izstādes veidotājs Linards Sisenis.Svētki turpināsies ar studentu karjerai veltītu pasākumu, kurā piedalīsies vadošie mežsaimniecības nozares speciālisti un perspektīvāko uzņēmumu pārstāvji - akciju sabiedrības «Latvijas finieris» padomes priekšsēdētājs Juris Biķis un Valsts meža dienesta ģenerāldirektors Jānis Kinna. Pasākums sāksies pulksten 14.30 fakultātes 16.auditorijā.MF studentu «nacionālais» sporta veids ir orientēšanās, tāpēc pulksten 17 sāksies orientēšanās sacensības pa Jelgavas parkiem. Starts tiks dots pie fakultātes. Bet dienu noslēgs zolītes čempionāts, kas notiks 1.dienesta viesnīcas 113.telpā.Savukārt 6.maija diena veltīta mežinieku sporta aktivitātēm, kas notiks LLU sporta laukumā gan individuālās, gan komandu disciplīnās. Notiks sacensības motorzāģa turēšanā uz ilgumu, zāģēšanā ar rokas zāģi, raga mešanā tālumā, meža biatlonā, apvidus auto vilkšanā, naglas dzīšanā bluķī, malkas skaldīšanā un bluķa mešanā. Uzvarētāji saņems koka medaļas, kā arī īpašās čiekuru balvas.Bet vakarā studentu atjautību pārbaudīs erudīcijas konkursā «Mežu talants» fakultātes aktu zālē. Ieeja pasākumā - 50 santīmu. Jautājumi konkursa dalībniekiem būs saistīti ar meža nozari, Latvijas vēsturi, sportu un kultūru.«Mežu dienas 2009» noslēgsies ar balli grupu «Trafi» un «Edža un Niknie» pavadījumā, kuru dalībnieki ir fakultātes studenti un absolventi. Pasākumā būs iespēja arī izpausties, dziedot karaoke. Ieeja ballē MF meitenēm par brīvu, MF puišiem - viens lats, citiem interesentiem - Ls 1.50.Pasākumu tradicionāli rīko Studentu biedrība «Šalkone» - nevalstiska organizācija, kas sevī ietver MF studējošos, absolventus, un tās mērķis ir dot iespēju studentiem aktīvi izpausties ārpus studiju procesa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas