“Migar” pasažieru informēšanai izveidota sadaļa SA mājaslapā 5

Iedzīvotāji par pasažieru pārvadātāja “Migar” jaunumiem, maršrutiem, autobusu atiešanas laikiem un izmaiņām varēs uzzināt interneta vietnē www.sabiedriskaisautobuss.lv sadaļā “Migar”, informē uzņēmuma pārstāve Maija Lazdiņa.

SIA “Sabiedriskais autobuss” mājaslapas www.sabiedriskaisautobuss.lv/Migar sadaļā  pasažieriem ir pieejama aktuālākā informācija par maršrutiem, kustības sarakstiem, kurām pasažieru grupām ir braukšanas maksas atvieglojumi. Turpmāk informācija par izmaiņām un uzņēmuma jaunumiem būs pieejama “Migar” sadaļā.

Drīzumā uzņēmums pasažieru ērtībām piedāvās iespēju plānot braucienus, izmantojot mobilās ierīces – datorus, planšetes un mobilos tālruņos. Līdz ar to klients pats varēs apskatīties konkrēto reisu un saplānot braucienu uz iecerēto galamērķi.

Klientu apkalpošanas kvalitātes nolūkos “Migar” ir ieviesis diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 67113322, kas strādā visu nedēļu un visu diennakti, lai uzzinātu informāciju par konkrēto maršrutu, autobusa atiešanas laiku, nodotu informāciju par atstātām mantām, kā arī izteiktu pretenzijas par sniegtā pakalpojuma kvalitāti. Savukārt darbadienās no pulksten 8 līdz 17 var zvanīt uz numuru 28687261.


Foto: sabiedriskaisautobuss.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 5

vārds

Kaut kāds pagājušais gadsimts. Cilvēkam jāzina kā sauc firmu, kas sniedz pakalpojumu! Un vēl jāzina, ka šiem nav savas mājaslapas. Atrast internetā uzticamu informāciju cikos no kaut kādiem pāķiem kursē autobusi ir praktiski neiespējams.

pirms 3 gadiem, 2018.05.14 10:51

Maira

Varbūt vispirms pamēģiniet un tad zākājiet.

pirms 3 gadiem, 2018.05.16 16:16

AA

Lazdiņas kundze....SIA migar šādu autobusu nav.....parādiet tos 16 gadu un vecākus graustus kas kursē Jelgavas novadā...neaizmālējiet acis ar inovācijām....kauns par Jūsu darbu....kauns kauns!

pirms 3 gadiem, 2018.05.14 17:28

&&&

Nesaprotami reisu saraksti, uz vienu pusi iet, bet atpakaļ neiet, kur tie autobusi paliek? Sestdienās, svētdienās pat no ciemošanās laukos mājās nevar tikt!

pirms 3 gadiem, 2018.05.14 20:53

Resnais

vai tad migar netika likvidēts?«SIA «Migar» iegāde ir kārtējais «B-bus» stratēģiskais solis, lai nodrošinātu straujāku uzņēmuma izaugsmi un kļūtu par vadošo privāto sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzēju Latvijā,» skaidro SIA «B-bus» pārstāve Maija Lazdiņa.

pirms 3 gadiem, 2018.05.15 00:55

Vietējās ziņas