Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Morga ēkā būs kapu saimnieki

Uz bijušā morga ēku Sakņudārza ielā nākotnē varētu pārvākties pašvaldības aģentūras «Pilsētsaimniecība» Kapsētu apsaimniekošanas daļa. Bet tuvākajā laikā būvē, kas vairs nav nepieciešama Jelgavas slimnīcai, tiks ierīkota noliktava.

Šodien Domes sēdē nekustamo īpašumu Sakņudārza ielā 2 bez atlīdzības pārņemusi pašvaldība, jo ēka vairs nav nepieciešama Jelgavas slimnīcas funkciju veikšanai. Īpašums sastāv no nedzīvojamas ēkas un zemes 1022 kvadrātmetru platībā. To kopējā vērtība ir 12 667 lati.Pašvaldības aģentūras «Pilsētsaimniecība» direktors Andrejs Baļčūns skaidro, ka ēkā saimniekos aģentūras speciālisti. Sākotnēji tajā gan plānots ierīkot noliktavu, bet vēlāk klientus varētu pieņemt Kapsētu apsaimniekošanas daļas darbinieki. «Apstākļi, kādi ir tagad, klientiem būtu ļoti neērti,» saka A.Baļčūns.Pašlaik gan vēl netiek prognozēts, kad pārvākšanās varētu notikt. «Nezinām, kādā stāvoklī ir telpas. Visticamāk, vajadzēs veikt kādus uzlabojumus,» lēš «Pilsētsaimniecības» vadītājs, neparedzot arī iespējamās darbu izmaksas.Jau rakstīts, ka jaunais pilsētas morgs, īstenojot ERAF līdzfinansēto projektu, izbūvēts Brīvības bulvārī – slimnīcas teritorijā. Nepieciešamība pēc jauna, modernām iekārtām aprīkota morga Jelgavā bijusi jau daudzus gadus, turklāt līdzšinējā Patoloģijas nodaļas ēka atradās tuvu sabrukšanas robežai, pirms jauno telpu atklāšanas uzsvēra slimnīcas vadītāja Solveiga Ābola.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas