Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nākamnedēļ notiks Jelgavas pedagogu augusta sanāksme

26. un 27. augustā notiks ikgadējā Jelgavas pilsētas pedagogu augusta sanāksme. Tajā piedalīsies Jelgavas izglītības iestāžu vadītāji, viņu vietnieki un pedagogi, informē Jelgavas pašvaldības Izglītības pārvalde.

26. augustā no pulksten 10 līdz 13.15 pedagogiem būs iespēja piedalīties konkursa “Laiks iespējām” laureātu meistarklasēs tādās jomās kā ķīmija, bioloģija, matemātika, dabaszinības, kā arī latviešu, krievu, angļu un franču valoda. Sociālo zinību un ekonomikas pedagogi aicināti piedalīties tīklošanās domnīcā.  26. augustā arī norisināsies "Atvērtās durvis" uzņēmumos SIA "Karameļu darbnīca", SIA "Elas Baltic" un SIA "Evopipes". 

Pieteikšanās 26. augusta Jelgavas pedagogu augusta sanāksmei šeit.

Pieteikšanās "Atvērtajām durvīm" uzņēmumos šeit

Savukārt 27. augustā visi pedagogi tiksies profesionālās izglītības kompetences centrā „Jelgavas tehnikums”, lai iepazītos ar aktualitātēm jaunajā mācību gadā. Sanāksmes dalībniekus uzrunās Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece Rita Vectirāne un profesionālās izglītības kompetences centra „Jelgavas tehnikums” direktore Janīna Rudzīte. Sanāksmē tiks sveikti jaunie izglītības speciālisti un pedagogi, kā arī izteikti novēlējumi skolotājiem jaunajā mācību gadā. 

Pieteikšanās 27. augusta Jelgavas pedagogu augusta sanāksmei šeit

Detalizēta programma pieejama šeit.

Foto: jip.jelgava.lv

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas