Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nākamo makulatūras kravu no JZB izvedīs 30.augustā

Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā (JZB) un tās filiālēs turpinās makulatūras vākšanas akcija «Bibliotēka man, es bibliotēkai». Nākamā makulatūras izvešanas reize plānota 30.augustā.

Iedzīvotāji, iestādes un uzņēmumi ir aicināti atbalstīt makulatūras vākšanas akciju, nesot uz bibliotēku nevajadzīgus žurnālus, papīrus un citu makulatūru. 30.augustā sakrātā makulatūra tiks vesta uz papīrfabriku «Līgatne» jauna papīra ražošanai, informē JZB pārstāve Ligita Lapiņa. Jelgavā makulatūru var nest uz JZB vai tās filiālēm – bibliotēku «Pārlielupe», Miezītes bibliotēku un bērnu bibliotēku «Zinītis» to darba laikā.Piebilstams, ka pirmajā makulatūras izvešanas reizē no Jelgavas bibliotēkām uz Līgatni nogādāti četri tūkstoši kilogramu makulatūras. Akcija norisināsies līdz 31.oktobrim.Akcija vienlaicīgi norisinās visā Latvijā pēc bibliotēku brīvprātīgas iniciatīvas. Katrā no četriem Latvijas reģioniem tiks noteikti akcijas uzvarētāji, kuri noteiktajā laikā būs savākuši visvairāk kilogramu makulatūras. Balva katra reģiona aktīvākajai bibliotēkai – fotoaparāts un kliņģeris, lai sasniegumu varētu nosvinēt kopā ar bibliotēkas lietotājiem. Tāpat ikviena bibliotēka par katriem nodotiem 500 kilogramiem makulatūras saņems veicināšanas balvu – fabrikā saražotu biroja vai mākslas papīru radošo darbnīcu organizēšanai.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas