Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nākamos piecus gadus Zaļenieku pamatskolēnus ēdinās Zaļenieku Profesionālā vidusskola

Jelgavas novada pašvaldības konkursā par kompleksās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu Zaļenieku pamatskolas skolēniem un pirmsskolas vecuma bērniem, kā arī kafejnīcas pakalpojumus skolotājiem, darbiniekiem un skolēniem nodrošinās Zaļenieku Profesionālā vidusskola, kas trīs konkurentu cīņā uzvarējusi ar lētāko – 139,4 tūkstošu latu – piedāvājumu.

Saskaņā ar iepirkuma nolikuma ziņām, līguma darbības laiks būs pieci gadi no noslēgšanas brīža. Nolikums paredzēja, ka 1. –  4. klases skolēnu komplekso pusdienu ēdienkartes vienas dienas cena nedrīkst pārsniegt 0,90 latus (ar PVN), 5. – 9. klases skolēnu pusdienu ēdienkartes (brīvpusdienas) cena nedrīkst pārsniegt 0,90 latu (ar PVN), launaga cena nedrīkst  būt augstāka par 30 santīmiem. Savukārt visas trīs ēdienreizes 1,5 – 3 gadus veciem bērniem nedrīkst izmaksāt vairāk par 1,20 latiem, bet 4 – 6  gadus veciem bērniem – 1,35 latus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas