Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nākotnes skolu saista ar informāciju tehnoloģijām

Jelgavas 6.vidusskolai šonedēļ bija tas gods pārstāvēt Latviju Britu padomes un rīkotajā starptautiskā projektā «Challenges In Schools» un diskutēt ar 12 Eiropas valstu vienaudžiem par izglītības iespējām un izaicinājumiem nākotnē.

Otrdien Britu padomes un «Microsoft» kopīgi veidotais projekts noslēdzās ar tiešsaistes preses konferenci, kurā žurnālisti no visas Eiropas varēja iepazīties ar kontinenta jauniešu redzējumu par nākotnes skolu un uzdot interesējošus jautājumus angļu valodā, diskutēt, kā arī balsot par saistošāko nākotnes skolas vīziju.«Projektam pieteicās 90 Latvijas skolas, bet atlasē, kur tika ņemti vērā dažādi kritēriji, uzvarēja Jelgavas 6.vidusskola un Valmieras Pārgaujas ģimnāzija. Budapeštā abas Latvijas skolas piedalījās izstādē «Nākotnes skola», kurā iepazīstināja pārējos ar savu redzējumu un prezentāciju. Projekta dalībnieku skatījumi tiks apkopoti un priekšlikumu veidā iesniegti Izglītības un zinātnes ministrijā,» stāsta Britu padomes Latvijā mārketinga un komunikāciju vadītāja Maija Ūdre.«Ziņas» pārliecinājās, ka jaunieši nākotnes skolu un tās vīziju saskata tehnoloģiju attīstībā, kam būs noteicošā loma izglītībā gan satura izvēlē un apguvē, gan skolēnu komunikācijā ar pedagogiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas