Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Naudu paņēma, logus neielika 12

Avanss par jauniem logiem samaksāts, bet logu tā arī nav - tā vienā teikumā var raksturot situāciju, kurā nonākusi jelgavniece Ilze Dreimane un vēl vairāki mūsu pilsētas iedzīvotāji, kuri samaksājuši SIA «Serand» par logu ielikšanu, taču tos tā arī nav sagaidījuši, lai arī iepriekš solīto divu nedēļu vietā nu jau pagājuši pieci mēneši.

«Viņu birojā uz galda bija izliktas svētbildes, arī darbiniece Kristīne Klenauska bija laipna un sākumā nekas neliecināja, ka tikšu apkrāpta,» atceras I.Dreimane.Sievieti uzrunāja Mātera ielā ietves malā pie firmas biroja «Dinaburg logi» uz reklāmas stenda redzamais vilinošais piedāvājums pie jauniem logiem tikt pāris nedēļu laikā. Kamēr citas firmas to dara mēnesi un pat ilgāk, SIA «Serand» solīja - ja par materiāliem un darbu norēķinās iepriekš, pēc 15 dienām veco logu vietā būs jauni.I.Dreimanei 275 latus jaunam virtuves un istabas logam un durvīm uz lodžiju iedeva dēls. 6.martā noslēgtajā līgumā, ko parakstījis uzņēmuma vadītājs Andrejs Soldatenoks un I.Dreimane, redzams, ka par abiem logiem un to montāžu ir pilnībā samaksāts.Taču solīto divu nedēļu laikā pirmās ziņas no firmas kliente saņēma tikai pēc diviem mēnešiem, kad «Serand» pārstāvji ieradās, līdzi atvedot ievērojami mazāka izmēra logus. Par to viņi pārliecinājās tikai, kad vecais logs un durvis uz lodžiju dzīvojamajā istabā jau bija izņemti un izmesti atkritumos. Tagad sieviete priecājas, ka neļāva izņemt arī virtuves logu, jo pēc tam firmas darbinieki ar jauniem un precīza lieluma logiem tā arī nav parādījušies.Zem nosaukuma «Dinaburg logi - sliktākie logi Jelgavā» portālā www.zz.lv apmeklētājs ar segvārdu sharks sācis diskusiju, aicinot ikvienu, kas cietis no SIA «Serand» nelikumīgajām darbībām, vērsties Jelgavas policijā. Kaut arī citi jelgavnieki tur nav izteikušies, diskusijas izveidotājs nav vienīgais apkrāptais. Jelgavas policijas pārstāvis Andris Zellis «Ziņas» informē, ka saņemti pieci iesniegumi, kuros iedzīvotāji sūdzas par SIA «Serand» saistību nepildīšanu. Par diviem gadījumiem sākti kriminālprocesi, savukārt pārējās trīs lietās turpinās materiālu pārbaude.Arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC) saņemtas divas sūdzības par uzņēmuma «Serand» sniegtajiem pakalpojumiem, apliecina PTAC Patērētāju informēšanas un komunikāciju daļas vadītāja Sanita Gertmane. Taču abos gadījumos iedzīvotāji sūdzējušies par sniegto pakalpojumu kvalitāti, nevis par neizpildi. Reaģējot uz šiem iesniegumiem, centrs sniedzis skaidrojumu patērētājiem par iespējamām darbībām un turpmāko rīcību.PTAC aicina cietušo I.Dreimani vērsties pie uzņēmuma rakstveidā ar prasību lauzt līgumu, sūtot iesniegumu uz SIA «Serand» juridisko adresi ierakstītā vēstulē. Ja pēc rakstveida iesnieguma nosūtīšanas uzņēmums nereaģē, tad jelgavniece aicināta vērsties ar rakstisku sūdzību PTAC, pielikumā pievienojot uzņēmumam aizsūtītā iesnieguma kopiju.Tikmēr A.Soldatenoks firmu paguvis nodot citai personai maksātnespējas procesa sākšanai. «Ziņu» rīcībā ir informācija, ka «Serand» boss un tā agrākā darbiniece K.Klenauska devušies uz ārzemēm...Vai apkrāptajiem ir cerība atgūt savu naudu? Ko darīt, lai nekļūtu par šādu krāpnieku upuri? Lasiet otrdienas, 4.augusta, «Zemgales Ziņās».Diskutējiet par šo tēmu forumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

atbilde Eh.

Flora nemaz neveic, ne ārējo, ne iekšējo apdari. Sev liku un viss bija o.k. Apdares veicējus meklēju citur, jo šādu pakalpojumu Flora nepiedāvā.

pirms 11 gadiem, 2009.08.04 16:31

Eh,

Bet nu Florai arī tie, kas veic apdari pēc tam, kad logi ielikti, noplēš Ls 200 par 2 logiem 2 stundās un nekvalitatīvu darbu.

pirms 11 gadiem, 2009.08.04 13:07

es pasutiju "eirologi",kvalitate kolosala un 5 dienas. vietejas firmas loti dargas,apm. par 300 ls dargak

pirms 11 gadiem, 2009.08.04 12:35

jurka

Visslabakie logi Sia Remo plus atri un nav dargi.

pirms 11 gadiem, 2009.08.04 12:17

ilze

Parasti jau maksā par padarīto,bet ja kāds tik bagāts ka svaidās ar naudu izdzirdot vien smukus solījumus-pats vainīgs.Nu varēs mācīties ne tikai no citu kļūdām,bet no savējām.Veikalā tak arī neko nedod pirms neesi samaksājis...

pirms 11 gadiem, 2009.08.04 11:28

amalia

http://www.byeloo.com -- be smart and choose the best search engine

pirms 11 gadiem, 2009.08.04 11:24

wwww

varu pateikt vienu kapec nem logus ara pirms nau atvesti jauni ,jo cik zinu citas firmas ta dara nonem merus sataisa un kad jau gatavi jaunie logi nem vecos ara un uzreiz liek ieksa ...nju ko ja skopais maksa divreiz un nevajag musu laikos visam ticet ta jau vispar bez neka palikt ari var

pirms 11 gadiem, 2009.08.04 11:20

Asteru iela

«Ziņu» rīcībā ir informācija, ka «Serand» boss un tā agrākā darbiniece K.Klenauska devušies uz ārzemēm...
Diez,kas par ārzemēm ir Asteru iela?Antālija,Krēta?Visi Soldotēnoki tur atpūšas ik dienas.

pirms 11 gadiem, 2009.08.04 11:00

Sandra

Paldies "Maigai" - 5 dienas, logs gatavs un savā vietā jau... Forši un patīkami!

pirms 11 gadiem, 2009.08.04 09:30

man šķiet, ka jau visa Jelgava bija lietas kursā, ka šiem cilvēkiem ticēt nevar...runāja taču jau sen, gan par kvalitāti, negodīgumu un par personām kā tādām

pirms 11 gadiem, 2009.08.04 09:29

Vilnis

Nu cik reizes var kāpt uz grābekļa. Ir Jelgavā pašiem savas firmas ,,Flora,, ,,Maiga,,. Bet nē- vajag eksotiku. Cik reizes jau poļi nav piečakarējuši. Un cik vēl aunu būs ko cirpt. Tak jau atradīsies jauni, kuri gribēs riskēt. Skopais maksā divreiz.

pirms 11 gadiem, 2009.08.04 09:02

jurisjuris

Tā iet,kad grib pa lēto un kaut kādā firmelē.Zaudēti nervi,nauda un pat vecie logi.

pirms 11 gadiem, 2009.08.04 08:01

Vietējās ziņas