NBS kopā ar mediķiem Jelgavā meklē vietas, kur var nosēsties 3

Šodien daudzus jelgavniekus pārsteidza Nacionālo bruņoto spēku (NBS) helikopters, kas pāri pilsētai esot lidojis neparasti zemu. Portāls zz.lv noskaidroja, ka NBS speciālisti kopā ar mediķiem apsekoja vietas, kur Jelgavā var nosēsties ārkārtas situācijas gadījumā.

«Helikopters mēģināja nolaisties pie ledus halles un netālu no slimnīcas, bet pēc tam aizlidoja Jūrmalas virzienā,» zz.lv ziņo aculiecinieks Aigars. NBS pārstāvis Airis Rikveilis informē, ka NBS kopā ar mediķiem reģionos veic apsekošanu, lai noskaidrotu, kur vajadzības gadījumā varētu nosēsties, lai uzņemtu cietušo vai slimnieku. «Šādi lidojumi notiek ne tikai Jelgavā. Aicinām iedzīvotājus neuztraukties, nekas ārkārtējs noticis nav,» viņš skaidro. Pāri Jelgavai atļautā augstumā šodien lidojis helikopters MI-17.Neatliekamās medicīniskās palīdzības Zemgales reģiona pārstāve Rita Dobriņina atzīst, ka līdz šim helikopters darbā izmantots nav, jo Jelgava ir tuvu Rīgai, tāpēc pacientu var ātri nogādāt arī ar autotransportu. «Pirms vairākiem gadiem mums bija mācības, kurās secināts, ka labākā vieta, kur nolaisties, ir pļava pretī pilij,» viņa stāsta.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

fakenheims

amoplanta ir nosesanas laukumini domati mazaka izmera helisiem sitiem nbs antikvariatiem vajag daudz lielaku laukumu nosesanas vajadzibam

pirms 8 gadiem, 2012.09.06 18:36

Armiš

Ko tur meklēt,Amoplant teritorijā divi nosēšanās laukumiņi.

pirms 8 gadiem, 2012.09.06 16:51

Vietējās ziņas