«NDD» atklāj bezvadu tīmekļa laukumu 3

Bez skaļiem pasākumiem un ar aptuveni desmit dažāda izmēra portatīvajiem datoriem trešdien - tieši uzņēmuma desmit gadu jubilejā - SIA «NDD» Akadēmijas ielā atklāja bezmaksas bezvadu interneta laukumu.

Kā «Ziņām» pastāstīja uzņēmuma mārketinga vadītāja Kristīne Spriedēja, bezvadu interneta jeb «Wi-Fi» lietošana šobrīd ir ļoti aktuāla, klēpjdatoru izmantošana kļūst aizvien izplatītāka, un klientu interese par tehnoloģiju sniegtajām iespējām palielinās. Bezvadu interneta pārklājumu iecerēts nodrošināt pastāvīgi, taču ar laiku zināmas problēmas varētu sagādāt tagadējā stāvlaukuma vietā paredzētā daudzstāvu ēka.«Man vispār patika internetā ierosinātā ideja par bezvadu interneta iespēju nodrošināšanu parkā ap J.Čakstes pieminekli, un, pieļauju, ka ar laiku ēkas pretējā pusē varētu ierīkot raidītāju,» piebilda K.Spriedēja. Nav arī izslēgts, ka nākotnē «Wi-Fi» iespējas uzņēmums varētu nodrošināt vēl kādā pilsētas daļā, taču konkrētu plānu pagaidām šajā jomā nav.2007.gadā K.Barona ielā blakus toreiz jaunatvērtajam «NDD» veikalam tika ierīkots līdzīgs bezvadu tīmekļa laukums, tomēr ekonomiskās situācijas pasliktināšanās dēļ šā gada sākumā tirdzniecības vietu nācies slēgt, bet interneta laukumu - likvidēt.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Kasparz

Šodien ar laptopu aizčāpoju līdz Čakstes piemineklim, tur bija SSID ar frāzi NDD tajā, bet ar uzliktu WPA vai WEP. Īsti jau vairs neatminos. Jebkurā ziņā daži brašuļi neliek enkripciju un tādējādi bez interneta es nepaliku :) Tā, ka ēkas otrajā pusē tiešām varētu uzlikt kādu AP, jo tieši tur tad arī ir vieta kur apsēsties ar laptopu.

pirms 11 gadiem, 2009.05.12 18:32

Kasparz

Biju pirms pāris nedēļām tiešāi sādu domu komentāros ierakstijis.
Taču viens AP nav nekas baigi woow, tādi AP ir jāierīko visos lielākajos cilvēku pulvēšanās lielveikalos/laukumos. Un to NAV grūti ierīkot, tik vien kā vienoties ar objekta apsaimniekotājiem par AP izvietošanu, un protams, NDD var to visu palaist caur savu proxi kas ir pa brīdim parādīs kādu reklāmu. Ir ēkas apsaimniekotājam labi, i NDD reklāma. Katrā ziņā Katolu 8 jeunu SSID neredzu, kas man liek domāt, ka tur ir uzstādīts prasts SOHO WLAN rūteris/AP bez jaudīgāka raidītāja. Tagad darbadienu vakaros varēšu savus seriālus caur VPN skatīties arī pie J.Čakstes pieminekļa.

pirms 11 gadiem, 2009.04.22 23:56

...

Gaidot autiņu sēdēšu internetā ar savu I-Phone :) SUPER!

pirms 11 gadiem, 2009.04.22 16:59

Vietējās ziņas