Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Neapmierina sabiedriskās apspriešanas gaita 2

Līdz februāra vidum iedzīvotāji Jelgavas pašvaldībā var rakstiski iesniegt priekšlikumus un vīzijas, kā vajadzētu izskatīties skvēram aiz pilsētas kultūras nama.

Pagaidām projekta attīstītāji vēl nav saņēmuši visu nepieciešamo dokumentāciju, lai pirmo sabiedriskās apspriešanas kārtu varētu uzskatīt par pabeigtu.«Mani neapmierina, kā noritēja skvēra apbūves detālplānojuma pirmās redakcijas apspriešana, jo manas mājas vecākā tikai 19.janvārī saņēma apspriedes anketas, un bija dotas vien trīs dienas, lai ar to iepazītos visi nama iemītnieki. Uzskatu, ka tas ir mēģinājums falsificēt sabiedrisko apspriešanu,» savu viedokli pauž Pasta ielas 18 iemītnieks Dāvids.Neapmierinātību ar tās gaitu jau pagājušajā nedēļā organizētajā sapulcē pauda tuvējo māju iedzīvotāji. Viņi kritiski vērtēja ieplānotās ēkas augstumu, uzskatot, ka tai nevajadzētu būt vairāk par trim stāviem. Izskanēja arī citi ierosinājumi, tajā skaitā no atbildīgajiem dienestiem, kas par nepārdomātu atzina satiksmes organizāciju skvēra apkārtnē.Vairāk par iedzīvotāju pretenzijām un to, kad pirmajai sabiedriskās apspriešanas kārtai varētu būt gaidāms slēdziens, lasiet trešdienas, 4.februāra, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Jagrs

To ka Karlinska ir nekompetenta bij zināms, bet nu tik absurdu rakstu nebiju lasījis jau sen. Citāts no raksta 29 janvārī ,,Atnākušie iedzīvotāji neiebilda pret projekta kā tāda īstenošanu, jo tas ļautu sakārtot līdz šim diezgan bēdīgā stāvoklī esošo skvēru.,, Un tagad pēkšņi Karlinska raksta ka visi ir pret. Pats biju tajā apspriešanā. Pirmkārt bij sajūta ka cilvēki paši isti nezin ko apspriež, savukārt tie kas zin ir par. ,,Izskanēja arī citi ierosinājumi, tajā skaitā no atbildīgajiem dienestiem, kas par nepārdomātu atzina satiksmes organizāciju skvēra apkārtnē.,, Kas par ***, Karlinska kas tu stulba vai kā. Par satiksmes organizēšanu vienigā frāze kas izskanēja bij absurdā pilsetas galvenā arhitekta piebilde ka iebrauktuve no dobeles ielas puses varētu radīt satiksmes sastrēgumus šajā ielā. Sastrēgums,Jelgavā, ielā pa kuru dienā izbrauc apmēram simts mašinas, aļo kur tu dzīvo? Cienijamā ,,žurnalistes,, nevajag rakstīt no pirksta izzīstus murgus. Pirms kautko skribelēji varēji varbūt saspringt un papūlēties izlasīt 28. janvāra publiskās apspriedes stenogrammu,bet tas jau laikam no tevis par daudz prasīts.

pirms 11 gadiem, 2009.02.04 21:54

AZ

ja ir konstruktīvi ierosinājumi būsim ieintereseti tos uzklausit, lūdzu rakstit uz divas_debesis@inbox.lv

pirms 11 gadiem, 2009.02.04 15:47

Vietējās ziņas