Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Neglīta vizītkarte Ozolniekiem 5

Jau ilgāku laiku Ozolnieku vidū pļaviņā starp Rīgas ielu un ezeru vietējo un garāmbraucēju uzmanību saista grausts - neliela, daļēji nodegusi, pussabrukusi ēka, ko ieskauj izmētātu atkritumu kārta un pusplēsts žogs.

Pašvaldība atzīst, ka būve Rīgas ielā 42 ne tikai apkauno ciemata vizuālo tēlu, bet ir arī bīstama, tomēr, attaisnojoties ar neskaidrajām īpašuma lietām, teritoriju drīzumā sakopt nesola.No pašvaldības pārstāvju teiktā secināms, ka domei līdz galam nav skaidrs, kam īsti grausts pieder. Būvvaldes vadītājas vietnieks Antons Rampāns «Ziņām» stāsta, ka to pērn it kā nopircis uzņēmējs Igors Movels, taču, pārbaudot Zemesgrāmatas datus, pašvaldība tam apstiprinājumu nav guvusi, līdz ar to nekādu atbildību no viņa prasīt nevarot.Pirms tam ēkai bijuši vairāki īpašnieki, un tie esot vai nu miruši vai arī nav atrodami. Vēl pirms pāris nedēļām viņš nespēja pateikt, kā Būvvalde rīkosies tālāk. I.Movelam piederot arī līdzās esošā kantora ēka, un, kā apstiprināja novada Pašvaldības policijā, pagājušogad viņš sodīts par zāles nepļaušanu būvei piegulošajā teritorijā...Vairāk lasiet trešdienas, 15.aprīļa, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Rampāns

Man nav laika, man kukuļi jāvāc! Tūlīt "patronu" nometīs no posteņa, ko tad es darīšu?!

pirms 11 gadiem, 2009.04.15 12:20

Antons

Tur ir vienas dienas darbs lai sakoptu,pagastam nu ir problēmas.

pirms 11 gadiem, 2009.04.15 11:21

kruta

Visvairāk jau patīk tas " neko nevarošais" izpilddirektors- Kažotnieks! Neko nevaru, neko nevaru.... Ja neko nevari tad ej rubināt degunu aizkrāsnē! Tad , kad viņu parādīja " Nekā personīga" par piedrazotajām pļavām un mežiem dziesma bija tā pati, turklāt pasniegšanas veids - izgāzies krēslā ar ņirdzīgu smaidu - pretīgi!!! Ar sūdainu mietu tādus jāpatriec, lai nāk tie , kas kautko var!

pirms 11 gadiem, 2009.04.15 08:43

Vietējās ziņas