Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nekārtības Akadēmijas ielā jānovērš līdz pavasarim

Kāda jelgavniece, kas dzīvo Akadēmijas ielā, ievērojusi - rakšanas darbu veicēja firma aiz sevis atstājusi «rakumus» gan ielas, gan māju pagalma pusē, savukārt otrpus Akadēmijas ielai izrakņātajā ietvē atlikusi salauztus bruģakmeņus. Tomēr pašvaldības aģentūra «Pilsētsaimniecība» sola stingri uzraudzīt, lai uzņēmums nekārtības novērstu.

«Vai «Pilsētsaimniecība» var ko darīt lietu labā ar remontdarbiem, kas norisinās Akadēmijas ielas malā iepretim Sv.Trīsvienības baznīcai? Tur nelielā mašīnu stāvlaukumā starp Lielās ielas 3. namu un ēku, kur atrodas «Pils aptieka», notikuši rakšanas darbi. Tagad viss izdangāts gan ielas pusē, gan namu pagalmā,» jelgavniece stāsta un jautā, vai kāds ir atbildīgs par to, lai šo vietu sakoptu tādā skatā, kā bija pirms rakšanas darbiem. Savukārt otrā ielas pusē netālu no «SEB bankas» bruģētajā ietvē salauzti vairāki akmeņi. «Vai tādi šajā ietvē paliks?» viņa jautā. Aģentūras «Pilsētsaimniecība» direktors Andrejs Baļčūns apgalvo, ka aģentūra uzrauga rakšanas darbu norisi šajā ielā un sola kontrolēt būvdarbu pabeigšanas termiņus. «Minētajā objektā inženierkomunikāciju izbūves darbus veic Daugavpils firma SIA «Svente Holding»,» skaidro A.Baļčūns, norādot, ka tie sākti 26. oktobrī. Darbus plānots pabeigt līdz gada beigām. «Pašlaik izsniegtā rakšanas darbu atļauja nav nodota «Pilsētsaimniecībai», labiekārtošanas darbi ielas pusē un namu pagalmā tiks pabeigti līdz 31. decembrim,» uzsver aģentūras direktors. «Pilsētsaimniecība» akcentē, ka saskaņā ar Jelgavas pašvaldības saistošajiem noteikumiem «Par rakšanas darbu veikšanu Jelgavas pilsētā» transportbūvju elementi jāatjauno tādi, kādi tie bijuši pirms darbu sākuma. Noteikumi paredz - ja darbi īstenoti tiem nepiemērotos klimatiskajos apstākļos, ielas un ietves jāatjauno pagaidu variantā. Savukārt tādā stāvoklī, kādā šī vieta bija pirms rakšanas sākuma, Akadēmijas ielas posms un pagalma daļa jāsakārto līdz 2010. gada 15. maijam, turklāt tas jāpaveic par pašas būvorganizācijas līdzekļiem, uzsver «Pilsētsaimniecība».Aģentūra arī norāda, ka otrā Akadēmijas ielas pusē netālu no «SEB bankas» salauztie bruģakmeņi ietvē tikšot sakārtoti par tā uzņēmuma līdzekļiem, kas izbūvēja inženierkomunikācijas. A.Baļčūns piebilst, ka saskaņā ar saistošajiem noteikumiem rakšanas darbu vietām tiek dota divu gadu garantija pēc objekta pieņemšanas ekspluatācijā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas