Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Neklātienē iepazīst Vāciju 2

Ap 20 skolēnu no dažādām pilsētas izglītības iestādēm otrdien pulcējās Bērnu un jauniešu centrā «Junda», lai Jelgavas Sabiedrības integrācijas biroja rīkotajā pasākumā «Iepazīsti pasauli. Vācija.» uzzinātu vairāk par šīs valsts bagāto kultūru un vēsturi.

Jau par tradīciju kļuvušo pasākumu mērķis ciklā «Iepazīsti pasauli» ir veicināt starpkultūru izglītību, iecietību un rosināt uz etnisko dialogu, vēsta Jelgavas Sabiedrības integrācijas biroja speciāliste darbā ar jauniešiem Jeļena Grīsle, atgādinot, ka pilsētas skolēni iepriekšējos pasākumos varējuši vairāk uzzināt par tuvākajām kaimiņvalstīm, piemēram Krieviju un Baltkrieviju. Savukārt neformālā gaisotnē ielūkoties Vācijas vēsturē un šodienā palīdzēja BJC «Junda» brīvprātīgā Laura Šneidere, kas centrā pasniedz arī vācu valodu.Pasākumā Jelgavas Spīdolas, Valsts un 1.ģimnāzijas, Vakara (maiņu) un 4.vidusskolas, kā arī 1.Sanatorijas internātpamatskolas audzēkņi un pedagogi varēja ne tikai izraudzīt sev populārus vācu vārdus, piemēram, Brigita, Berta, Florians, Olafs, Emma un Jans, izkustēties jautrā rotaļā, iemācīties vācu tautas deju un iepazīt šīs zemes popmūzikas vēsturi, bet arī pārbaudīt savas zināšanas Vācijas ģeogrāfijā, vēsturē, valodā un diskutēt ar «Jundas» brīvprātīgajiem, kas ieradušies no šīs valsts.Jāpiebilst, ka pasākums noritēja vācu valodā, kas tā dalībniekiem īpašas grūtības nesagādāja.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Florians

Ar lielāko prieku piedalīšos vēl šāda tipa pasākumos!
Patīkams veids kā papildināt zināšanas :]

pirms 11 gadiem, 2009.03.24 19:30

Vietējās ziņas