Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nesaskaņas Pašvaldības policijā nerimst 8

Pēc vairāku Jelgavas Pašvaldības policijas (JPP) darbinieku publiskajā telpā izteiktās neapmierinātības ar dienesta vadības darba stilu pilsētas mērs Andris Rāviņš pusotras dienas laikā tā arī nav atbildējis uz vairākiem «Ziņu» jautājumiem. Tikmēr «Ziņām» neoficiāli kļuvis zināms par vairākiem JPP notikušiem «dīvainiem» starpgadījumiem, kas uzskatāmi liecina par likumsargu rindās valdošajām savstarpējām attiecībām.

Kā «Ziņām» pastāstīja kāds dienesta darbinieks, kurš saprotamu iemeslu dēļ savu vārdu nevēlējās atklāt, pagājušā gada rudenī apmācību laikā JPP darbiniece ieradušos policistus atļāvusies nosaukt par «lunīšiem», taču par auditorijas sašutumu vien pasmējusies. Par notikušo ar rakstisku ziņojumu informēta arī JPP vadība, bet redzēto uz dokumenta ar saviem parakstiem apliecinājuši vairāki liecinieki. Vai šis ziņojums ticis izskatīts un kādi lēmumi šajā sakarā pieņemti - uz šo un citiem jautājumiem trešdien «Ziņām» atbildes no JPP vadības saņemt neizdevās.Latvijas Apvienotās policistu arodbiedrības (LAPA) Jelgavas novada pirmorganizācijas izplatītajā vēstulē cita starpā minēts, ka pienācīgā kārtībā netiek uzturēti dienesta transporta līdzekļi, savukārt ilggadīgajiem JPP darbiniekiem liegtas karjeras attīstības iespējas, jo vadošos amatos tiek iecelti darbinieki «no malas». Par šo un citiem gadījumiem informēta arī LAPA.Organizācijas viceprezidents Guntis Zēvalds apstiprināja, ka pēc šādas informācijas saņemšanas LAPA pārstāvji devušies uz Jelgavu, un dažu dienu laikā automašīnām esot novērsti vairāki radušies defekti. Savukārt, runājot par piemērotāko kandidātu izvēlēšanos vadošiem amatiem, G.Zēvalds uzsvēra, ka normāli būtu, ja uz katru no tiem tiktu rīkots atklāts konkurss.«Taču, manuprāt, būtiskākā problēma ir komunikācijas trūkums starp priekšnieku un darbiniekiem - netiek pienācīgi paskaidrots, kādēļ nepieciešamas attiecīgās izmaiņas. Tādējādi jāsecina, ka Viktors Vanags no Valsts policijas pārnesis uz JPP ne tās labākās darba metodes,» piebilda LAPA viceprezidents.«Ziņu» rīcībā ir informācija, ka A.Rāviņam ceturtdienas rītā paredzēta tikšanās ar JPP darbiniekiem. Cerams, ka pēc šīs tikšanās Jelgavas mēram būs skaidras arī atbildes uz «Ziņu» uzdotajiem jautājumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

x

PP vadošajiem darbiniekiem - dienesta automašīnas darba dienas beigās it kā būtu jāatstāj darba vietā, nevis jābrauc mājās- tad ietaupās degviela ;-)

pirms 11 gadiem, 2009.08.26 22:41

Audit

Cilvēki jau ir, bet galvenais jautājums kādi!!!??? Atbrīvot no darba, oki, bet kas nāks vietā, nākas runāt viņiem saprotamā valodā! Nez kāpēc vairumam cilvēku "IQ" nepalielinās iegūstot kādas pilnvaras! Kaut vai tā pati CP, ne mazāko iebildumu pret viņu darbību Jelgavā vai citur Latvijā! Kāpēc PP man piesienas, ka manam taksim nav uzpurnis, vai viņi vispār zin likumus!

pirms 11 gadiem, 2009.05.22 11:43

zinātkārā

Man ļoti gribētos zināt lai tie uztrauktie policisti, kuriem ir liela atriebības kāre par "LUNĪŠIEM", ka pat raksta sūdzības priekšniekam, paskaidro ko nozīmē šis vārds.
LŪDZU IZSKAIDROJAT, BET TĀ GODĪGI.
Ja jau tā aizvaino un pazemo šis mīļvārdiņš, tad jau vajadzēja rosināt krimināllietu. Tak jau kolektīvs pazemots, lietots lamu vārds, kas pazemo cieņu un godu.
Pa manam tās ir mīkstās lellītes, kas neko nevēlas zināt, ne dzirdēt, ne saprast. Īstais vārds cilvēkam, kas vienai problēmai izveido 4 tēmas.

pirms 11 gadiem, 2009.05.21 21:19

ZIVS

Makskernieki gan saka, ka zivs pust no ieksam Ta luk.

pirms 11 gadiem, 2009.05.21 19:57

re, kā

Man savulaik likās, ka arī policisti ir cilvēki. Palasot šos rakstus un komentārus, izrādās, ka nav gan. Policisti esot jālamā, savādāk nesaprotot. Dīvaini. Bet Tev, Audit, neliekas, ka tie IQX3 ir cilvēki? Nu ja netiek galā ar pienākumiem, tad, likumā noteiktajā kārtībā, atbrīvojami no darba. Bet izturēties kā pret suni, piedodiet, pat neviens putns nedrīkst. Lai kāda bara un lidojuma.

pirms 11 gadiem, 2009.05.21 16:16

xxx

es pilniigi piekriitu LAPA viceprezidenta teiktajam-v.vanags no valsts policijas ir paarnesis ne taas labaakaas darba metodes! bet ne tikkai arii baru no saviem ccomiem..

pirms 11 gadiem, 2009.05.21 13:31

dīvaini jau

Lai kā arī daži satrauktos, ka tas viss tikai priekšvēlēšanu cīņas, pasūtījums utt. , kaut kā īsti Vanaga stils, acīmredzami, nav pieņemams, ja ir sūdzības un pamatotas. Kā saka zivs pūst no galvas. Rāviņš, noteikti iepriekš nebūtu reaģējis, bet šajā laikā gribas sagaidīt arī reālus darbus.

pirms 11 gadiem, 2009.05.21 10:43

Audit

Bet kā savādāk ar tiem dundukiem lai runā! Pa parkiem jābraukā ar mašinām, nevar jau ar kājām aiziet, pamet savus autiņus kur pagadās aizšķērsojot brauktuvi! Iedod tādiem ieroci, formu un "IQ" ir kļuvis 3 lielāks!!!

pirms 11 gadiem, 2009.05.21 08:35

Vietējās ziņas