Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nevīžo sakopt īpašumus 7

Starp tiem saimniekiem, kuri neievēro pašvaldības saistošos noteikumus un savus īpašumus ieaudzē nezālēs, kā jau tas bijis arī iepriekšējos gados, arī šogad atrodami uzņēmēji un sabiedrībā pazīstamas personas.

«Nopļausim, tūlīt došu rīkojumu,» par savu vībotnēm un citām pļavas zālēm aizaugušo īpašumu ainaviskajā Lielupes krastā Upes ielā «Ziņām» teic pazīstamais uzņēmējs un ievērojamu zemes platību saimnieks Imants Kanaška. Jau pērn šis īpašums izkapti sagaidīja tikai pēc tam, kad Pašvaldības policijas darbinieki bija sastādījuši administratīvā pārkāpuma protokolu, bet šovasar policistu rīcība viņu un citus uzņēmējus vēl nav pamudinājusi ieviest kārtību savos zemesgabalos.Kā informē aģentūra «Pilsētsaimniecība», pašlaik sākti zāles pļaušanas darbi pilsētas parkos, skvēros un pie izglītības iestādēm, šonedēļ zāli pļauj laukumā Lielupes krastā pretī pilij, Pilssalas ielā, Pasta salā, kā arī Baložu kapsētas teritorijā un pilsētas ielu malās.Pilsētā vērojams, ka pie skolām pirms mācību gada sākuma lielākoties apkārtējās teritorijas jau sakoptas. Tik apzinīgi nerīkojas privāto zemesgabalu īpašnieki, «Ziņas» novēroja, kopā ar Pašvaldības policijas Pilsētas iecirkņu grupas vecāko inspektoru Sandri Miezi apsekojot vairākas adreses, kur šovasar par savlaicīgi nenopļautu zāli sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli.«Pārkāpumu šogad nav kardināli vairāk, taču pērn pilsētas pagalmi un zemesgabali bija tīrāki,» secina inspektors, kas ikdienā Jelgavā uzrauga teritoriju labiekārtošanu, uzturēšanu un aizsardzību.Kādas vēl ar Jelgavu saistītas prominences nav spējušas sakopt savus īpašumus? Vai krīzes laiks ietekmē Pašvaldības policijas spējas uzraudzīt «nolaistos» īpašumus un sodīt to saimniekus - lasiet ceturtdienas, 27.augusta, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 7

mj

Cukurfabrikas teritorija ir vispār vāks... tāda balanda.......

pirms 11 gadiem, 2009.08.27 13:52

Kan

Kana'skam jau tik daudz zemes prihvatiz'etas ka nav laika visas appļaut

pirms 11 gadiem, 2009.08.27 13:03

Gājēja

Nekad gandrīz nav sakopta mājas apkārtne Garozas un Brīvības bulvāra stūrī (virzienā no pilsētas labajā pusē!) Cik reizes tie (saimnieki) ir maksājuši? Vai kārtējā nevarība no Pilsētas saismnieku un policijas puses?

pirms 11 gadiem, 2009.08.27 12:23

Zuika

..Jā,jā.... un bijušās cukurfabrikas teritorijas stepēs arī zaļo iežogoti balandu lauki... :(

pirms 11 gadiem, 2009.08.27 11:29

Jaanus

Mnjā. Ceru ka pašvaldības policija apzinas ka tautai nav tik daudz naudas. Pat pašvaldības teritorijas tiek retak pļautas. Teritorija pie skolas iepriekšejos gados tika regulāri pļauta, liekas ka īpašniekam šogad ir grūtibas. :(

pirms 11 gadiem, 2009.08.27 09:25

Aga

Apkopjamajā teritorijā, kurā ir īpaši ierīkoti zālieni, zāles garums nedrīkst pārsniegt 10 cm, pārējos kopjamos vai pie ielām pieguļošos zālienos, zāles garums nedrīkst pārsniegt 15 cm, ārpus pilsētas centra zonas (pielikums Nr.1) neapbūvētajās teritorijās pieļaujama zālienu nopļaušana līdz 3 m platā joslā no ietves vai brauktuves. Citas zālienu platības pļaujamas ne retāk kā divas reizes sezonā (līdz 23.06. un līdz 15.09).
Jautājums ir vai šie noteikumi ir jāievēro arī pašvaldībai!!! Ja jā, tad cik administratīvie protokoli ir sastādīti par pašvaldības teritoriju nesakopšanu?

pirms 11 gadiem, 2009.08.27 08:56

maris

Pie P.Lejiņa ielas aiz karautas veikala zoga nekad nav plauts,pat policija nevar atrast zemes saimnieku

pirms 11 gadiem, 2009.08.27 07:09

Vietējās ziņas