Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ņevoļski izslēdz no partijas, turpmāk strādās kā neatkarīgais deputāts (papildināta) 16

Tautas Saskaņas partijas (TSP) Jelgavas organizācija izslēgusi no biedru vidus Jelgavas domes deputātu Sergeju Ņevoļski. Organizācijas vadītājs Valentīns Grigorjevs «Ziņām» skaidro, ka tas darīts presē publicēto S.Ņevoļska izteikumu dēļ - tajos viņš nosaucis par nodevību divu «Saskaņas Centra» (SC) deputātu piesliešanos domes koalīcijai un bārstījis citus nepieņemamus izteikumus.

Pats S.Ņevoļskis uzskata, ka ar viņu notikusi izrēķināšanās, kurā ieinteresēta gan partijas vadība, gan Jelgavas domes koalīcija. «Es neesmu izdevīga figūra, man vienmēr ir bijis savs viedoklis un es nepakļaujos partijas vadības rīkojumiem,» lēmuma iemeslus skaidro deputāts. Viņaprāt, TSP Jelgavā līdz šim bijusi visai pasīva organizācija, kas nav realizējusi nevienu vērienīgu projektu vai akciju.V.Grigorjevs stāsta, ka sākotnēji bijusi partijas revīzijas komitejas iniciatīva izvērtēt partijas biedru rīcību un izteikumus presē, un tā rezultātā vietējām nodaļām uzdots lemt par vairāku biedru atbilstību. Jelgavas nodaļa balsojumā ar 8 balsīm par un vienam atturoties nobalsojusi par S.Ņevoļska izslēgšanu.«Mums ir svarīgs kolektīvs un vienots darbs, nevis atsevišķu cilvēku ambīcijas,» sacīja V.Grigorjevs, kurš par organizācijas vadītāju kļuva tikai pirms dažām nedēļām, nomainot domē neiekļuvušo Jāni Bērziņu.S.Ņevoļskis turpmāk būšot neatkarīgais deputāts. «Jā, esmu zaudējis karogu, kas politiķim ir nepieciešams, bet turpināšu strādāt un būšu vēl aktīvāks,» sola domnieks. Jaunu partiju viņš nemeklēšot.Kādi gan bija šie asie un S.Ņevoļskim liktenīgie izteikumi presē?«Kuru katru brīdi iespējama kārtējā nodevība» (15.jūlijs, portāls novaja.lv)«Novaja Gazeta»: - Vēlēšanās jūs ieguvāt vislielāko balsu skaitu aiz pilsētas mēra Andra Rāviņa. Diemžēl līdz ar šķelšanos jūsu «Saskaņas Centra» kolēģu rindās šāds panākums neļāva jums, jaunam, taču jau pieredzējušam politiķim, iegūt savās rokās reālu varu Jelgavas ekonomikā...S.Ņevoļskis: - Tas, ka es nekļuvu par vicemēru, ir nevis mans, bet manu oponentu zaudējums - viņi lieku reizi uzsvēruši, ka mani ciena kā speciālistu un godīgu cilvēku un no manis baidās. Viss, ko es gribēju no vēlēšanām - iekļūt varas aprindās un ieviest kārtību pilsētas saimniecībā. Patreizējā vara veidota uz meliem un liekulību, tādēļ tā ilgi un produktīvi darboties nevarēs. Kuru katru brīdi notiks kārtējā nodevība. Kā [domes deputāti] Ludmila Gineite un Andrejs Eihvalds izrīkojās ar mani, tāpat viņi vai izrīkoties ar Rāviņu. Paldies Dievam, ka viņu nav manā komandā.Plašāk par kolīzijām TSP Jelgavas organizācijā lasiet sestdienas, 5.septembra, «Zemgales Ziņu» numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 16

MisterOnest

Комп может работать лучше. Думаю вроде к месту :)
Для хорошей работы системного-блока пользуюсь этой прогой самая неприхотливая и понятная. А главное очень функциональная. Попробуй. реально работает быстрей.
Если нужен только ключ активации, можете взять тут.

pirms 8 gadiem, 2012.08.22 10:18

Timur_nug

Думаю вроде к месту :) Если что не так, перенесите.
для хорошей работы компа пользуюсь этой прогой самая неприхотливая и понятная. А главное очень функциональная. Попробуй. комп реально работает быстрей.

pirms 8 gadiem, 2012.08.16 01:22

bambaane

Beidzot! Tagad nākošajās vēlēšanās arī es varēšu balsot par SC :)
Kur viņš kaut ko priekš citiem ir izdarījis? Varbūt man meloja, bet, vai Jūs neticat, ka pirmais, ko viņš gribēja izdarīt pēc ievēlēšanas, bija "dzēst" siltuma parādus mājām, kuru apsaimneikošanā viņš iesaistīts? Vai kāds ducis cilvēku nav dzirdējuši ko līdzīgu?
Lētticīgie latvieši!!! :p

pirms 11 gadiem, 2009.09.04 16:20

ine

man gluži vienalga, ja viņš gūs labumu sev, ja mūsu labā var daudz ko mainit sakarā ar Nīpu.

pirms 11 gadiem, 2009.09.04 09:29

izeja ir uzreiz

vispār jau ņemot vērā LPP/LC uzstādījumus un Daiņa Liepiņa pozitīvās attiecības ar Ņevoļski, viņš tagad var droši pievienoties LPP/LC... Un piekļūt pie Šlesera siles politikā un stiprināt krievu elektorātu par labu LPP/LC, kuru jau tagad atbalsta daudzi krievu uzņēmēji...

pirms 11 gadiem, 2009.09.04 09:04

viss tapat redzams

Grigorjevs jau i losis pēc definīcijas un uz Ņevoļska rēķina iekļuva domē... Ņevoļskim tagad ir labas izredzes pievienoties/radīt jaunam politiskam spēkam, uz kuru pārvilināt viņa Jelgavas elektorātu... Teorētiski to vēl var uzspēt uz Saeimu... Bet pārējiem Jelgavas SC atliek novēlēt izbaudīt viņu pēdējo termiņu pašvaldībā... Nākamreiz šie 5% slieksni vairs nepārvarēs, tas nu ar garantiju.

pirms 11 gadiem, 2009.09.04 09:00

за Невольского

Ейхвальд и Гинейтис полтические про.....ки, которые вдруг решили из серых неопытных людишек стать политическими деятелями. К сожалению на зтом их полит. жизнь и закончится. Жалко, что из-за таких посредственностей страдают обществу нужные политики.
Дорогие Ейхвальд и Гинейтис, если для Вас дума место дополнительного зароботка, то может поищите другие занятия, а это ремесло оставьте таким как Невольский!

pirms 11 gadiem, 2009.09.03 22:35

Arnis

Nu gan loši tie, kas izslēdza Ņevoļski.... Interesanti ar kuru galu viņi domā????

pirms 11 gadiem, 2009.09.03 22:19

Resnais

ta jau vajadzēja gineiti un eihvaldu izslēgt... tie ir nodevēji nevis ņevoļskis

pirms 11 gadiem, 2009.09.03 21:50

koļa

ar tādu cilvēku,kas negrib strādāt komandā, bet augstāk stāda savas personīgās ambiciozās intereses, partija rīkojās pareizi.Ir krieviem tāds teiciens-, ka ritmā soļo pulkvedis, bet pulks ne. Tā, ka partijas rīcība atbalstāma.

pirms 11 gadiem, 2009.09.03 21:44

Aga

Piekrist tam, ka viņš ir godīgs var tikai clvēks, kuram nav bijušas darīšanas, kurās Ņevoļskis varētu gūt personīgu labumu.

pirms 11 gadiem, 2009.09.03 20:23

ese

Nevoļskis malacis,nepadodas nekrietnībai,kas notiekas domē,turies,lai veicas!

pirms 11 gadiem, 2009.09.03 16:37

---

Piekrītu ,ja cilvēks izdarījis nodevību vienam ,tad pēc kāda laika nodarīs citam... (jo meklēs vēl lielāku izdevību)

Balsodama par SC, nedomāju, ka balsoju arī par cilvēkiem ,kas kuru katru brīdi pāries citā partijā, uztaisot tai lielāku balsu skaitu un varas iespēju. To nu gan es nebiju iedomājusies ,jo domāju ,ka ar likumu tā nav atļauts, bet diemžēl...

pirms 11 gadiem, 2009.09.03 16:35

latviete

pilnībā piekrītu Ņevolskim, nav jāklusē un lietas jāsauc īstajā būtībā..Tieši tā, tie divi no Saskanjas centra ir ĪSTI tautas nodevēji, kas apmānījuši balsotājus un pārgājuši citā partijā,meklējot sev izdevību.

pirms 11 gadiem, 2009.09.03 16:23

cinitais

nevoļskis doma tikai un vienigi par sevi.

pirms 11 gadiem, 2009.09.03 16:21

Man šis cilvēks patīk, Ņevoļskis vismaz domā par cilvēkiem :)

pirms 11 gadiem, 2009.09.03 15:24

Vietējās ziņas