Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

NĪP: Cīņa par parādu piedziņu sākusies veiksmīgi 4

Pirmie rezultāti - dzīvojamās mājas atgūst finanšu līdzekļus, savukārt parādniekiem tiek sniegtas konsultācijas, kā plānot savus maksājumus, lai pakāpeniski norēķinātos ar pakalpojumu sniedzējiem, tā par jauno metodi parādu piedziņā izsakās SIA «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» (NĪP), kas pirms dažiem mēnešiem informēja par jaunu un līdz šim praksē nepielietotu veidu parādu piedziņai.

NĪP sākusi sadarbību ar SIA «Maksājumu kontroles dienests», savā mājaslapā informē NĪP.Maijā divos semināros māju vecākie un pilnvarotās personas tikušas iepazīstinātas ar SIA «Maksājumu kontroles dienests» sniegtajiem pakalpojumiem. Vairāku māju dzīvokļu īpašnieki nekavējoties esot pieņēmuši jauno piedāvājumu un pilnvarojuši NĪP slēgt līgumu ar parādu piedziņas firmu, nododot parādnieku saistības parādu piedziņai.«Varam atzīt, ka sadarbība ir nesusi pirmos augļus un vērtējama kā veiksmīgs sākums kopīgam darbam. To pierāda dzīvokļu īpašnieku pieaugošā interese par sniegto pakalpojumu, kā arī fakts, ka mājas atgūst finanšu līdzekļus,» ziņo NĪP.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

nezinitis

Kaut kā dīvaini, ka NĪP noslēdz līgumu ar kaut kādu kreiso piedziņas kantori, kuršs šodien ir un rīt nav, nevis kādu no pazīstamajiem piedzinējiem, no kuriem cilvēki tomēr baidās. Vai tik nav paši uztaisījuši tādam nolūkam savu uzņēmumu, vai palūguši paziņām to izdarīt, kaut kas īsti te nav.

pirms 8 gadiem, 2012.07.18 09:35

Jelgavniece

Ļoti labi, ka beidzot kaut kas konkrēts tiek darīts lai piedzītu parādus no nemaksātājiem. Līdz šim šie negodīgie nemaksātāji dzīvoja uz citu iedzīvotāju rēķina.

pirms 8 gadiem, 2012.07.07 23:35

kaimiņš

Jā un kapēc man jāmaksā kaut kādas mistiskas summas par sīkajiem remontiem kaimiņu parādnieku vietā, ja man pašam nav parādu...Kāds var braukt ar divām mašīnām , bet parādi pāri 1000...Kur tad NĪPS skatās...represijas nekādas...

pirms 8 gadiem, 2012.07.07 14:52

Knīps

Sauksim to par Nīpa teātri, jo mani kaimiņi gadiem nemaksājot, sakrājuši ap 2000 ls parādus katrs, bet tagad kaut kāds sia vēl sniegs viņiem konsultācijas. Pašiem smiekli nenāk?!

pirms 8 gadiem, 2012.07.07 14:28

Vietējās ziņas