Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

NĪP sola uzlabot interneta mājas lapu 12

Tuvākā mēneša laikā mūsu pilsētas lielākais daudzdzīvokļu namu apsaimniekošanas uzņēmums SIA «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» (NĪP) sola apmeklētājiem piedāvāt būtiski uzlabotu interneta lapu www.nip.lv, kurā dzīvokļu īpašnieki varēs uzzināt gan informāciju par vispārīgiem apsaimniekošanas jautājumiem, gan par savas mājas bilanci un veiktajām aktivitātēm.

Pašlaik NĪP interneta vietne izskatās diezgan nabadzīga - tajā ir vairākas sadaļas, taču pāris teikumu atrodams tikai rubrikās «Par mums» un «Kontakti». Pavisam nedaudz pastāstīts par jaunākajiem veiktajiem iepirkumiem, taču, piemēram, iedaļās «Aktuāli» vai «Pakalpojumi» pēdējo gadu laikā tā arī nekas nav parādījies. NĪP valdes loceklis Juris Vidžis komentē, ka dzīvokļu īpašnieku maksātā nauda par NĪP administrācijas uzturēšanu esot nepietiekama, lai vēl varētu gribēt labu un regulāri atjaunotu mājas lapu.«Ja mums maksātu tik daudz, cik citiem apsaimniekotājiem, sen jau būtu laba mājas lapa,» viņš vērtē, ka, piemēram, ar 2600 latiem (šādu summu samaksā 88 dzīvokļu māja Sudrabu Edžus ielā 15) NĪP administrācijai ir par maz, lai daļu varētu veltīt interneta vietnei.NĪP ir ap 15 tūkstoši klientu jeb dzīvokļu īpašnieku, atklāj J.Vidžis. Tā kā tieša komunikācija ar katru ikdienā būtu apgrūtinoša, pašlaik atbilstoši normatīviem reizi gadā tiek rīkotas māju kopsapulces. Tā ir vienīgā reize, kad iedzīvotāji var uzzināt NĪP plānus par konkrētā namā veicamajiem ieguldījumiem vai uzdot jautājumus uzņēmuma darbiniekiem.«Apsaimniekošanas procesu jau nevar vadīt, ja tikai reizi gadā savelk galus,» NĪP valdes loceklis teic, ka tādēļ tagad to dara jau divas reizes gadā (ieņēmumu un izdevumu atskaites par pusgadu), bet turpmāk šādu informāciju par mājas bilances rādījumiem dzīvokļu saimnieki saņemšot katru mēnesi.Tā kā dzīvokļu īpašnieki ir diezgan kūtri un gada sapulcēs parasti kvoruma (vairākuma, lai pieņemtu lēmumus) nav, nevarot arī domāt par piedalīšanos dažādos projektos, piemēram, par māju siltināšanu. Kur namu vecākie aktīvi, problēmu neesot. NĪP vadītājs skaidro, ka izdevies atrast sadarbības partneri, lai jau tuvākā mēneša laikā dzīvokļu īpašniekiem varētu demonstrēt būtiski uzlabotu uzņēmuma interneta lappusi. «Tā būs ļoti dinamiska, aktīva, ar aptaujām. Informācija tiks sadalīta, būs iespējams uzzināt, ko var iegūt Jelgavas iedzīvotājs, NĪP klients un dzīvokļa īpašnieks,» stāsta J.Vidžis. Plānos esot šajā lapā uzkrāt datus arī par katru māju, un piekļuve šai informācijai (vēsturiskie dati par veiktajiem darbiem, tēriņiem, nākotnes plāniem u.c.) būšot tikai tās dzīvokļu īpašniekiem.Savukārt - kādēļ gadījumā, kad daudzdzīvokļu mājas iemītnieki brāķa skaitītāja dēļ pārmaksājuši par patērēto ūdeni, apsaimniekotājs nav veicis pārrēķinu un kā līdzīgās situācijās būtu jārīkojas - lasiet ceturtdienas, 19.marta, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 12

***

Jā, jā, NĪP atskaitās par izlietoto , tikai neievēro MK 2008. gada 9. decembra noteikumu Nr.1014 pielikumā pievienoto veidlapu paraugus, pēc kuriem vajadzēja jau šogad piestādīt atsakaiti par 2008. gadā izlietoto naudu! Tad gan visi dzīvokļu īpašnieki redzētu, kādiem mistiskiem remontdarbiem naudiņa izlietota!

pirms 11 gadiem, 2009.03.19 21:36

Zenta

Malači salīdzinot ar Rimidal un Nebruk,kur vispār nezin kas ar naudas plūsmu notiek,kāds uzkrājums,ne avārijas dienesta nekā...

pirms 11 gadiem, 2009.03.19 17:08

uuu

Lai Vidžus samazina sev un citiem kungiem algu līdz 300LS un tad čīkst.Viņš neatpelna pat to,jo tikai bļaut var -jāiet ārstēties vai pensijā ,jo nav darba spēju.

pirms 11 gadiem, 2009.03.19 15:32

uuu

Lai Vidžus samazina sev un citiem kungiem algu līdz 300LS un tad čīkst.Viņš neatpelna pat to,jo tikai bļaut var -jāiet ārstēties vai pensijā ,jo nav darba spēju.

pirms 11 gadiem, 2009.03.19 15:32

II

manuprāt,nepalīdzēs pat vismodernākā,jaunākā mājas lapa!Ja jūs patiešām vēlaties iegūt cilvēku uzticību,varbūt 1kārt vajadzētu sākt ar darbiniekiem.Tagad krīzes laikā bez problēmām atradīsies santehniķi utml.meistari,kuri patiešām grib strādāt,nemaz nerunājot par laipnu un zinošu apkalpojošo personālu.Un nestāstiet,ka par esošajiem tarifiem nevar nodrošināt pakalpojumu kvalitāti-tagad,kad samazinājušās gan darbaspēka izmaksas,gan pakalpojumu izcenojumi!

pirms 11 gadiem, 2009.03.19 13:27

Greex

Diez, kura no NĪPa tantēm te sevi par "krasotku" uzskata?

pirms 11 gadiem, 2009.03.19 11:37

kakaaa

vislabaakais ir sadaljaa "Pakalpojumi" - reekjinu izrakstiishana un peso iekaseeshana.

pirms 11 gadiem, 2009.03.19 11:34

Krasotka

NīP edinstvennaja organizacija, kotoraja vse godi ot4itivaetsja za provedennie remontnie raboti i sostavljaet ot4eti za god i polgoda.......i oznakamlivaet s etim vseh sobsvennikov kvartir ......... .Hotelosj bi uznatj , kto eshe rasshifrovivaet po pozicijam rashodi : "Fortum J elgava" ili " Jelgavas Ūdens " ????? Oni toljko umejut predostavitj.......basnoslovnie s4eta.

pirms 11 gadiem, 2009.03.19 10:47

Lion

NĪP lapa izskatās vēl briesmīgāka, nekā tās izstrādātāja - SIA "Digitālo servisu parks" mājas lapa. Kurā gadā lapa tapusi, cik izmaksājusi - tie būtu galvenie jautājumi. Lai iegūtu kaut nelielu funkcionalitāti šai web vietnei, tā jāmaina kardināli (no nulles)!
Šobrīd - bezgaumības kalngals un portāla veidošanas pamatu analfabētisms!

pirms 11 gadiem, 2009.03.19 10:22

Venta

Apnicis, ka, ja pasauc meistarus no NĪP, tad pēc darba beigām liek parakstīt tukšu lapu par paveikto darbu. Aizpildīšot pēc tam. Un ja arī kaut ko ieraksta, tur neko nevar saprast. Pieņemiet vienreiz izglītotākus un godīgus meistarus. Un tādus, kas darbu paveic kvalitatīvi.

pirms 11 gadiem, 2009.03.19 09:15

NIP lietotajs

NIP vieniga organizacija, kuraa jo projam nesaprot, ka aiz logiem ir KRIZIS. Vinam vel ir par maz!

pirms 11 gadiem, 2009.03.19 08:23

Vietējās ziņas