Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No 1. aprīļa gaidāmas izmaiņas vairākos maršrutos virzienā uz Jelgavu – mainīsies autobusu pieturu nosaukumi

Nodrošinot lielāku sabiedriskā transporta pakalpojumu intensitāti Cenu pagasta iedzīvotājiem, no šā gada 1. aprīļa gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.7017 Rīga–Jelgava. Tāpat sakarā ar pieturas nosaukuma maiņu tiks veikti arī grozījumi astoņos vietējās nozīmes maršrutos virzienā uz Jelgavu, informē vlsts SIA “Autotransporta direkcija” sabiedrisko attiecību speciāliste Lilita Pelčere. 

Ņemot vērā, ka ir atcelta vairāku vilcienu apstāšanās pieturā “Cena”, visi maršruta Nr.7017 Rīga–Jelgava autobusi veiks pasažieru apmaiņu arī pieturā “Cenas”. 

Ņemot vērā, ka Jelgavā pieturas ”9.veikals” nosaukums turpmāk būs “Baložu iela”, izmaiņas tiks veiktas arī maršruta Nr.5517 Jelgava–Zaļenieki–Glūda–Jelgava, Nr.5825 Jelgava–Zaļenieki, Nr.6519 Jelgava–Svēte–Bramberģe–Tušķi–Jelgava, Nr.6777 Jelgava–Zaļenieki–Ūziņi–Jelgava, Nr.6819 Jelgava–Ūziņi–Abgunste–Zaļenieki–Jelgava un Nr.7360 Jelgava–Eleja–Tērvete–Jelgava autobusu kustības sarakstā. 

Tāpat pieturas “Dālderi” nosaukums turpmāk būs “Cimāles”, tāpēc izmaiņas tiks veiktas maršruta Nr.5366 Jelgava–Vārpa un Nr.5515 Jelgava–Purmaļi–Kalnciems–Jelgava autobusu kustības sarakstā. 

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621. 

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas