No 1.janvāra gaidāmas izmaiņas 20 autobusu maršrutos virzienā uz Jelgavu 5

Lai nodrošinātu ērtākus sabiedriskā transporta pakalpojumus, no 2019.gada 1.janvāra gaidāmas izmaiņas 20 autobusu maršrutos virzienā uz Jelgavu, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijā.

 

Grozījumi saistīti ar papildu pieturvietu iekļaušanu, kā arī autobusa izbraukšanas laika maiņu no pieturvietām un reisu skaita samazināšanu vai palielināšanu.

 

Grozījumi attiecas uz autobusu maršrutiem: Jelgava-Jaunbērze, Jelgava-Līvbērze, Jelgava-Bērzi-Emburga-Stūri-Jelgava, Jelgava-Lielplatone-Eleja, Jelgava-Zaļenieki, Jelgava-Emburga, Jelgava-Svēte-Bramberģe-Tušķi-Jelgava, Jelgava-Garoza-Bērzi-Jelgava, Jelgava-Lielplatone-Eleja-Jelgava, Jelgava-Stūri-Staļģene-Jelgava, Eleja-Lielplatone-Mazeleja-Eleja, Jelgava-Ošas-Staļģene-Jelgava, Jelgava-Staļģene-Renceles, Jelgava-Eleja, Jelgava-Eleja-Kalnrozes-Ziedkalne, Jelgava-Staļģene-Jaunsvirlauka-Smedēni-Jelgava un Jelgava-Lielsesava.

 

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu. Autotransporta direkcija atgādina, ka sabiedriskā transporta reisu skaitu un laikus nosaka pasažieru plūsma, savukārt statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits.

Ar izmaiņām var iepazīties šeit

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Doma

Kāda jēga no raksta , ja tā arī nav skaidrs kādas izmaiņas?

pirms 2 gadiem, 2018.12.29 13:37

Jampāzija kaimiņš

Lai zinātu kādēļ nebija autobusa

pirms 2 gadiem, 2018.12.30 19:10

Lauma

Tiešām, kāda jēga no šī raksta? Tik vien bija, kā nosauca veselu rindu ar maršrutiem, tai skaitā to, ko es izmantoju. Rīt jau 1.janvāris, bet skaidrības nav. Kaut vai "linku" uz informācijas lapu būtu nopublicējuši. "1188" autobusu sarakstos nekādas izmaiņas neievēroju. Gandrīz vai jākļūst par detektīvu, lai uzzinātu ikdienai tik svarīgas lietas.

pirms 2 gadiem, 2018.12.31 09:57

zv

Pirmā gada darba diena daudziem būs brīvdiena, jo ir iespēja netikt uz darbu...

pirms 2 gadiem, 2018.12.31 14:05

Lauma

Pārskatāmu tabulu par izmaiņām atradu tikai Autotransporta direkcijas mājaslapā.

pirms 2 gadiem, 2019.01.02 09:55

Vietējās ziņas