Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

No veikaliem izņem šaubīgo biezeni

Veikalu tīklos «Iki» un «Cento» no tirdzniecības izņemts Čehijā ražotais ābolu - plūmju biezenis bērniem «Mažas», par kura derīguma termiņu iepriekš bija radušās šaubas.

Iepriekš Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) inspektori Jelgavā izņēma no tirdzniecības vairākas burciņas minētā biezeņa, uz kura iepakojuma bija norādīti divi derīguma termiņi.Kā norāda SIA «Palink» Mārketinga daļas vadītāja Indra Svikle, atbildība par preces marķējuma un derīguma termiņa atbilstību likumdošanas prasībām galvenokārt gulstas uz preču ražotāju pleciem, taču «Iki» ir gatavi darīt visu nepieciešamo, lai pircēji būtu pārliecināti, ka veikalos tiek piedāvātas tikai drošas un kvalitatīvas preces.No ražotāja «Hame» saņemtā informācija liecina, ka uz iepakojuma norādītie divi derīguma termiņi un divi partijas numuri ir marķēšanas kļūda - produkta derīguma termiņa marķēšana notiek rūpnieciski produkta ražošanas procesā, un to nav iespējams viltot.Lai arī produkta derīguma termiņš nav beidzies un tas ir uzskatāms par nekaitīgu un derīgu lietošanai uzturā, rūpējoties par saviem pircējiem, uzņēmums to ir izņēmis no tirdzniecības visos «Iki» un «Cento» tīklu veikalos. Visi no tirdzniecības izņemtie produkti ir nodoti iznīcināšanai. «Tāpat vēlamies precizēt, ka pēc PVD pārbaudes «Iki» veikalā Jelgavā no tirdzniecības tika izņemtas nevis 50 burciņas, kā norādīts PVD izplatītajā informācijā, bet gan tikai septiņas burciņas,» uzsver I.Svikle, piebilstot, ka uzņēmums pēc savas iniciatīvas kopumā visos minēto tīklu veikalos no tirdzniecības izņēmis 304 šī produkta burciņas.Pircēji, kuri šo produktu iegādājušies iepriekš un kuriem radušās bažas par marķējumu vai derīguma termiņu, tiek aicināti produktu nest uz jebkuru «Iki» vai «Cento» veikalu un samainīt.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas