Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noasfaltētā Loka maģistrāle Jelgavā “applūdina” simtiem garāžu 6

Ar sūdzību par kanalizācijas sistēmas bojājumu dēļ izraisītiem plūdiem redakcijā vērsās Pārlielupes garāžu īpašnieku kooperatīvās sabiedrības “Lada RAF” dalībnieks Ruslans Fomenko. Viņš stāsta, ka plūdi pēc pat neliela lietus garāžu kooperatīva teritorijā sākās šopavasar – pēc tam, kad rekonstruētās Loka maģistrāles posmā pretī kooperatīva garāžām tika uzklāts asfalts. 
“Esmu 1. grupas invalīds un pēc lietus savai applūdušajai garāžai nevaru piekļūt. Ūdens ir arī pašā garāžā un samērcē visu, kas tur atrodas,” stāsta R.Fomenko. “Kāpēc gan es katru gadu par garāžu maksāju 75 eiro, ja man pilsēta nevar nodrošināt to, ka tā neapplūst?” jautā garāžas īpašnieks.
Kooperatīvās sabiedrības “Lada RAF” vadītājs Jānis Ramza teic, ka vairākas reizes ir zvanījis pašvaldībai un sūdzējies, taču pagaidām tas nav devis rezultātu.

Visu rakstu lasiet 2.jūlija “Zemgales Ziņās”

Foto: Guntars Strangats

 

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Vernons

Nīdellandē 40% teritorijas atrodas zem jūras līmeņa. Kanālos ūdens līmenis augstāk par ceļu un nekas neslīkst! 34 000 kvadrātkilometru sauszeme un dzīvo 17 miljoni iedzīvotāju. Ir no kā mācīties! Un ko teic Lauksaimniecības Universitātes profesori?

pirms mēneša, 2020.07.01 18:48

Resnais

profesori teic, ka derētu kādu simtiņu pie algas klāt! Kopš meliorācijas institūta likvidēšanas ko citu viņi var teikt?

pirms mēneša, 2020.07.01 20:13

Resnais

vispār jau viņš ir Ruslans Homenlo, bet nu... galvenais, ka raksts ir tapis.

pirms mēneša, 2020.07.01 20:11

Resnais

Homenko, atvainojos..

pirms mēneša, 2020.07.01 20:12

LT

Izpildītājs nebija leišu kantoris bez pieredzes līdzīgos projektos? jeb pirmie kucēni jāslīcina..

pirms mēneša, 2020.07.02 15:12

Vietējās ziņas