Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noslēgusies «Stažieru skola 2009»

Bērnu un jauniešu mūzikas klubā Jelgavā ir noslēgusies «Stažieru skola 2009», kas ir personības attīstības programma jauniešiem, kas vēlas papildināt zināšanas un ar neformālo metožu palīdzību iegūt praktisku pieredzi savas personības pilnveidošanā.

Zemgales NVO Centra projektu koordinators Sandris Žeivots informē, ka Stažieru skolas programmas ietvaros tika apmācīti 10 aktīvi jaunieši vecumā no 17 – 25 gadiem, kopumā apgūstot 34 stundu ilgu praktiskās pieredzes programmu.Tās laikā dalībnieki padziļināti ir apguvuši NVO menedžmentu, projektu vadību, komunikācijas nozīmi ikdienā, laika menedžmentu, grupu veidošanu un līderisma zināšanas, sniedzot unikālu pieredzi, kas ir būtisks rādītājs darbam nevalstiskajā sektorā, kā arī jauniešiem stājoties pirmajā darba vietā.Stažieru skola teju kā ir noslēgusies, taču 4.decembrī dalībniekiem tiek piedāvāta iespēja doties uz papildus divu stundu ilgo praktisko apmācību par projektu rakstīšanu, ko vadīs Zemgales NVO Centra vadītājs Uldis Dūmiņš.Stažieru skola jau piekto gadu ir bezmaksas iniciatīva un to organizē Zemgales NVO Centrs ar Eiropas Ekonomikās zonas finanšu instrumenta, Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta un Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu.Alise Raupe, kas ir viena no Stažieru skolas treneriem, atzīst, ka šogad programmai tika atlasītas spēcīgas personības bez pieredzes nevalstiskajā sektorā un ir patīkams gandarījums redzēt neizmērāmo jauniešu personības attīstību tik īsā laika posmā. Viņa piebilst, ka šogad uz Stažieru skolu bija liels dalībnieku konkurss, tādēļ jo īpaši jūtama atlasīto jauniešu motivācija šajā iniciatīvā.«Stažieru skolā tu zini, ka tavs viedoklis būs pareizs, tevi iedrošinās un atbalstīs aktivitātēs. Es sapratu, ka otra cilvēka atšķirīgā domāšana ir lielākais pluss, kas dod iespēju mācīties,» atzīst Daina, viena no Stažieru skolas dalībniekiem.Savukārt cits dalībnieks Aivars min, ka «stažieru skola ir veiksmīgs un viegli saprotams veids, kā pastāstīt informāciju par projektiem, brīvprātīgo darbu un citām nozīmīgām tēmām. Informācija tiek precīzi salikta pa plauktiņiem».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas