Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nosūta atbildi «bedru akcijas» rīkotājiem 2

«Pilsētas ielu kopgarums ir vairāk kā 263 kilometri. No tiem 113,05 kilometri ielu ir klāti ar asfaltbetona segumu, vairāk kā puse no tām ir labā stāvoklī. Vairāk kā 92 kilometri ielu ir grantētas, bet 55,45 kilometrus ielu veido grunts bez seguma. Katru gadu pašvaldība ielu un ceļu rekonstrukcijā ir ieguldījusi gandrīz septiņus miljonus latu.» - šādas rindas lasāmas tieši vēlēšanu priekšvakarā Jelgavas vadības nosūtītajā atbildes vēstulē akcijas «Jelgavnieki pret bedrēm» rīkotājiem.

Vēstulē arī skaidrots, ka par ielu uzturēšanu un remontdarbu kontroli Jelgavā atbildīga pašvaldības aģentūra «Pilsētsaimniecība» un plaši aprakstītas pielietojamās tehnoloģijas bedrīšu remontdarbiem, kas paredzētas ar aģentūru noslēgtajā līgumā. Atbildē plaši aprakstītas problēmas ar ielu segumu, ko rada gaisa temperatūras svārstības, kā arī informēts, ka aģentūra šobrīd strādā pie publiskās un privātās partnerības modeļa izstrādes, kurā būs noteikti ielu uzturēšanas kvalitātes standarti Jelgavas pilsētas ielām. Tajos iestrādāts arī polimērbitumena pielietošanas nosacījums bedrīšu remontam. Minēto materiālu iecerēts izmantot, tiklīdz Latvijā tiks nodrošināta tā ražošana.Pilsētas vadība arī informē, ka projekta «Pašvaldības un privātās partnerības veicināšana Jelgavas pilsētas ielu apsaimniekošanā» realizācijas ietvaros jūnijā paredzēts izsludināt iepirkuma procedūru tehniski ekonomiskā pamatojuma un labāko Jelgavas ielu uzturēšanas publiskās un privātās partnerības modeļu izstrādei.Vēstules noteikumā izteikta pateicība par vēlmi iedziļināties jautājumos par ielu infrastruktūras uzlabošanas iespējām pilsētā, kā arī pausts viedoklis, ka šobrīd ielu un ceļu stāvoklis pilsētā ir apmierinošs.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

kaspars

Nu katrā ziņā ielu stavoklis Jelgavā pēdējo divu gadu laikā ir krietni uzlabojies - cepuri nost! es ticu tam ka nav iespējams atjaunot visas ielas vienā gadā uzreiz. Šogad vien jau cik ielām jauns asfalts uzliets

pirms 11 gadiem, 2009.06.07 00:33

Vietējās ziņas