Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notāru dienās arī Jelgavā piedāvās bezmaksas konsultācijas

25. un 26. februārī jau 15. reizi norisināsies Notāru dienas, piedāvājot bezmaksas juridiskās konsultācijas zvērinātu notāru birojos visā Latvijā, tajā skaitā Jelgavā. Jautājumus varēs uzdot arī klientu portālā www.latvijasnotars.lv.

Bezmaksas konsultācijas Jelgavā piedāvās četri Zemgales apgabaltiesas zvērināti notāri – Ieva Krūmiņa (Lielajā ielā 22), Daiga Andersone (Mātera ielā 23/25), Pēteris Ducmanis (Pasta ielā 45) un Vita Krekle-Muižniece (Pasta ielā 47). Konsultācijas 25. un 26. februārī tiks sniegtas no pulksten 10 līdz 15, bet portālā www.latvijasnotars.lv jautājumus abās dienās varēs uzdot no pulksten 10 līdz 14, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Informācija par notāru birojiem un to darba laikiem visā Latvijā, kā arī kontaktinformācija tiešsaistē pieejama ŠEIT. Plānojot konsultāciju, apmeklējumu ieteicams iepriekš pieteikt. 

Notāru dienu rīkotāji – Latvijas Zvērinātu notāru padome – šogad aicina sabiedrību domāt par bērnu juridisko drošību. Interesenti tiks aicināti izzināt, kas nepieciešams, lai viņu bērni būtu juridiski nodrošināti dažādām situācijām, ko ģimene var piedzīvot, jo sevišķi, ja vecāki šķiras. Tikšanās laikā ar notāriem varēs uzzināt par dokumentiem, kam jābūt bērna juridiskajā albumā, par mantošanas procesa kārtošanu un citiem jautājumiem, kas skar bērnu intereses dažādās dzīves situācijās. Latvijas Zvērinātu notāru padomes komunikācijas vadītāja Liene Krīvena informē, ka bērnu interešu aizstāvība ir šā gada Notāru dienu fokuss, tomēr konsultāciju laikā juridisko pakalpojumu profesionāļi būs gatavi atbildēt uz dažāda veida jautājumiem.

 

Foto: Pixabay.com

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas