Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks informācijas diena audžuģimenēm

3.novembrī pulksten 11 Zaļenieku pagasta «Muzikantos» - Jelgavas novada audžuģimeņu biedrības «Spārni» brīvdienu mājā – notiks Jelgavas novada bāriņtiesas organizēta tikšanās Jelgavas novada audžuģimenēm, kurā piedalīsies Jelgavas novada Domes priekšsēdētāja vietniece Aija Tračuma, Sociālā dienesta vadība un darbinieki, kā arī bāriņtiesas locekļi.

Tikšanās mērķis ir informēt audžuģimenes par aktualitātēm, sniegt atbildes uz neskaidriem jautājumiem un uzklausīt viņu viedokli par novada institūciju darba ar audžuģimenēm kvalitātes uzlabošanu, informē novada pašvaldība.Sanāksmes laikā tiks apspriesti audžuģimenēm aktuālie jautājumi, valsts un novada politika bāreņu un bez vecāku gādības palikušo bērnu ārpusģimenes aprūpes nodrošināšanā.Jāpiebilst, ka pirmā šāda tikšanās notika maijā novada pašvaldības ēkā, kad arī tika nolemts šādas tikšanās rīkot divas reizes gadā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas