Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks «Karjeras diena»

19.februārī Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) notiks «Karjeras diena», kuras laikā studenti varēs tikties ar dažādu nozaru uzņēmumu pārstāvjiem un uzzināt par piedāvātajām vakancēm.

Kā liecina LLU mājas lapā internetā publicētā informācija, pasākumā varēs iegūt pilnīgu informāciju par izglītības, prasmju, kompetences nepieciešamību, kā arī sīkāk uzzināt par piedāvātajām darbavietām un darba apstākļiem. Studentiem būs iespēja aprunāties ar darba devēju, saņemt atbildes uz jautājumiem un sākt sarunas par potenciālo prakses vai darba vietu. Savukārt darba devēji varēs atlasīt labākos kandidātus savām vakancēm, kā arī veicināt uzņēmuma atpazīstamību studentu vidū.«Karjeras dienā» piedalīsies pārstāvji no Pārtikas un veterinārā dienesta, AS «Latvijas valsts meži», Latvijas Lauksaimniecības konsultāciju centra, Ceļu satiksmes drošības direkcijas Jelgavas rajona nodaļas, SIA «Aitiņlauvas - Divi», AS «Jelgavas Mašīnbūves rūpnīca» un citiem uzņēmumiem.Jelgavas inovāciju centrs pasākuma norises dienā pulksten 13 LLU studentus aicina apmeklēt biznesa inkubatoru Peldu ielā 7, kur būs iespējams iepazīties ar tā darbību, pieciem dažāda profila inkubatora uzņēmumiem un Būvizstrādājumu inovāciju un testēšanas centra laboratorijām. Interesenti par dalību «Karjeras dienā» aicināti sazināties ar LLU Sabiedrisko attiecību daļu pa e-pastu: indra.graudina@llu.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas