Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks pārreģistrācija bērnudārzu rindā 7

Šogad Jelgavā sāks darboties vienota reģistrēšanas un uzņemšanas kārtība pirmsskolas izglītības iestādēs, tādēļ vecākiem, kuru bērni ir reģistrēti rindā uz kādu no pašvaldības bērnudārziem līdz 2008. gada 30.decembrim, jāveic pieteikuma pārreģistrācija.

Kā informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību sektors, pārreģistrācija tiks veikta atbilstoši sekojošam grafikam: 2003. un 2004. gadā dzimušie bērni tiks pārreģistrēti laikā no 5. līdz 30.janvārim; 2005. un 2006.gadā dzimušie bērni - no 2. līdz 27.februārim; 2007. un 2008. gadā dzimušie bērni - no 2.līdz 31.martam. Pārreģistrācijas datums pieteikuma kārtas numuru neietekmē.Vecākiem norādītajā laikā jādodas uz Jelgavas pašvaldības Dzīvesvietas deklarēšanas sektoru, jāuzrāda bērna dzimšanas apliecība un vecāka/aizbildņa personu apliecinošs dokuments un jāaizpilda pieteikuma forma. Reģistrējoties jāizvēlas tikai viena pirmsskolas izglītības iestāde. Vecāki saņems pieteikuma izdruku ar unikālo identitātes numuru. Vietas piešķiršanas gadījumā jāgaida uzaicinājums ierakstītas vēstules formā uz konkrēto pirmsskolas izglītības iestādi.Ja vecāki pirms šo noteikumu stāšanās spēkā reģistrējuši bērnu uzņemšanai vairākās iestādēs, veicot pieteikumu pārreģistrāciju, jānorāda vienu no iestādēm, kurā bērns bija reģistrēts iepriekš, saglabājot iepriekšējā pieteikuma reģistrācijas datumu konkrētajā iestādē.Ja vecāki pirms šo noteikumu spēkā stāšanās reģistrējuši bērnu uzņemšanai vienā iestādē, bet veicot pārreģistrāciju kā vēlamo norāda citu bērnudārzu, pieteikumu reģistrē ar iesniegšanas datumu.Ja vecāki nav veikuši pieteikuma pārreģistrāciju, tad Izglītības pārvalde pieņem lēmumu un paziņo vecākam par pieteikuma izslēgšanu no reģistra. Izglītības pārvaldes pieņemtos lēmumus un faktisko rīcību var apstrīdēt Jelgavas domē Administratīvā procesa likumā noteiktajā kārtībā.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

arnita

Tagad laikam būšu netaktiska - Sanita - vai Tu skolā esi mācījusies? Pamēģni izlasīt ievada teikumu ņemot vērā PIETURZĪMES UN PALĪGTEIKUMUS vai arī otrādi -izlasi tikai virsteikumu un paļigteikumu neievēro. nebūtu nekāds brīnums, ja tādas tādas māmiņas pirmdien sāks šturmēt domi neko nesaprazdamas - skiadro viņām vai nē.

pirms 11 gadiem, 2009.01.04 19:35

sisidra

Nesaprotu gan ka tiks nodrosinats tas, ka pārregistracijas datums kartas numuru neietekmē, varbūt kadam tas ir skaidrs?

pirms 11 gadiem, 2009.01.04 14:00

sa

absurds! tas nozīmē, ja norādīšu tuvāko bērnu dārzu savām mājām un tas būs, piemēram, pārpilns, un mans bērns paliks kāds 25-ais aiz strīpas, tad varēšu gaidīt vēl 2-us gadus kamēr tiks manis izvēlētajā dārziņā! turpretim varbūt pāris kvartālus tālāk (manis nenorādītājā bērnudārzā iesniegumā) mans bērns uz vietu var pretendēt kaut vai rīt!!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.01.03 23:36

susurinsh

Sanita izlasi kartiitaag---kuru bērni ir reģistrēti rindā uz kādu no pašvaldības bērnudārziem līdz 2008. gada 30.decembrim
tas ir kuru jau IR registreeti

pirms 11 gadiem, 2009.01.03 15:58

Sanita

neko nesaprotu virsrakstā teikts ka jāpārreģistrē līdz 30,12,08 tālāk tekstā 2009 gadajanvāris - marts?????

pirms 11 gadiem, 2009.01.03 14:23

pareizā

PĀRREĢISTRĀCIJA - ar diviem "r", mīļie latvieši...

pirms 11 gadiem, 2009.01.03 14:10

Vietējās ziņas