Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks seminārs par ERAF projektiem izglītības iestāžu informatizācijai

Trešdien, 14.janvārī, Jelgavā notiks Īpašu uzdevumu ministra elektroniskās pārvaldes lietās sekretariāta rīkotais informatīvais seminārs, kurā tiks skaidroti jautājumi saistībā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projektu iesniegumu sagatavošanu izglītības iestāžu informatizācijai.

Kā informē sekretariāta sabiedrisko attiecību speciāliste Elita Cepurīte, līdz šim jau notikuši vairāki semināri Latgales plānošanas reģiona un Kurzemes plānošanas reģiona pašvaldību darbiniekiem, kā arī saņemti vairāki pieteikumi skolu informatizācijas projektu īstenošanai.Izglītības iestāžu informatizācijas mērķis ir nodrošināt tās ar izmaksām atbilstīgu, efektīvu, drošu un uzticamu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju infrastruktūru.E-lietu sekretariāta speciālisti semināros skaidros, kā aizpildāmas projekta iesnieguma veidlapas, kā tiek slēgta vienošanās ar struktūrfondu finansējuma saņēmēju, kā arī citus aktuālus jautājumus saistībā ar projekta iesnieguma sagatavošanu. Projekta iesniedzēji ir pašvaldības, kas ir vispārējās vai profesionālās vidējās izglītības iestādes dibinātājas.Izglītības iestāžu informatizācijai pieejamais kopējais finansējums ir 12 miljoni latu, no tiem ERAF līdzfinansējums - 10,2 miljoni latu un Latvijas valsts budžeta finansējums - ne mazāk kā 1,8 miljoni latu.Sekretariāts norāda, ka pieejamais finansējums dos iespēju nodrošināt izglītības iestādes ar portatīvajiem un stacionārajiem datoriem ar licencētu programmatūru, multimediju tehniku, kā arī attīstīt to lokālos datortīklus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas