Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks seminārs par publisko un privāto partnerību

Latvijas Kopienu iniciatīvu fonds 20.augustā no pulksten 11 līdz 14 Jelgavas reģionālajā Pieaugušo izglītības centrā (Svētes iela 33, Jelgavā) aicina piedalīties projekta «Privātās un publiskās partnerības veicināšanas modeļu izstrāde un ieviešana, iesaistot nevalstiskās organizācijas» pieredzes izplatīšanas seminārā «Kopā var paveikt vairāk!», kurā tiks apspriesta publiskās un privātās partnerības veicināšana, iesaistot nevalstiskās organizācijas.

Kā liecina pilsētas portālā publicētā informācija, seminārā tiks izvērtētas publiskās un privātās partnerības veicināšanas iespējas un metodes, apspriesta Valkas pilsētas un Sabiles novada pieredze sadarbības projektu īstenošanā, diskutēts par nevalstisko organizāciju lomu privātās un publiskās partnerības projektu veicināšanā, par iespējām īstenot «mazos sadarbības projektus», lai iegūtu pieredzi apjomīgāku publiskās un privātās partnerības projektu īstenošanai.Seminārā tiek aicināti piedalīties pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvji, uzņēmēji un citi iedzīvotāji.Pieteikties var līdz 18.augustam, rakstot uz e-pastu: ilze.grintale@iniciativa.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas