Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks seminārs par tehnoloģiju izmantošanu angļu valodas apguvei

Piektdien, 23.janvārī, pulksten 11 Jelgavas reģionālajā Pieaugušo izglītības centrā notiks Britu padomes organizēts seminārs par jaunu tehnoloģisko risinājumu un elektronisko resursu izmantošanu angļu valodas apmācībai un profesionālajai izaugsmei.

Kā informē Britu padomes Latvijā Mārketinga komunikāciju vadītāja Maija Ūdre, seminārā aicināti piedalīties 25 Zemgales reģiona angļu valodas metodisko apvienību vadītāji, angļu valodas skolotāji un speciālisti.«Šodien angļu valodas zināšanas ir panākumu atslēga ikvienas personas izaugsmē - tā ir galvenā svešvaloda biznesā, izklaidē, mācībās, karjeras izaugsmē un personīgajā attīstībā. Britu padomes mērķis ir nodrošināt, lai britu ekspertu izstrādātās inovatīvās angļu valodas apmācības un apguves metodoloģijas, resursi un materiāli sasniegtu pēc iespējas plašāku auditoriju Latvijā,» informē Britu padomes Latvijā direktore Agita Kalviņa.Semināra apmeklētāji tiks iepazīstināti ar Britu padomes angļu valodas apmācības produktiem LearnEnglish un TeachEnglish, un to sniegtajām tehnoloģiskajām iespējām angļu valodas apmācībai un apguvei, piemēram, izmantojot audio (podcasts) un video failus, blogus, sociālos tīklus (Facebook, Ning, Crowdstatus), un interneta medijus (YouTube, Flickr, TeacherTube, VoiceThread).Semināra laikā katram angļu valodas speciālistam būs jāreģistrējas apmācību resursu lapā www.teachenglish.org.uk, ka arī jārada savs personīgais blogs. Semināra dalībnieki iegūs apjomīgu mapi ar TeachEnglish programmas materiāliem, ko izmantot savā tālākajā pasniedzēju darbā.Nodarbību vadīs trenere Ilona Ustinova, kurai ir 20 gadu profesionālā pieredze angļu valodas apmācībā. Viņa ir piedalījusies starptautiskos projektos, kursos un programmās dažādās valstīs. I.Ustinova ilglaicīgi sadarbojusies ar Britu padomi dažādu angļu valodas apmācības programmu ietvaros. Seminārs notiks Britu padomes īstenotā projekta «English Language Outreach» ietvaros. Projekta mērķis ir sadarbībā ar partneru organizācijām - valodu centriem, bibliotēkām, eksāmenu centriem, kā arī angļu valodas pasniedzējiem un medijiem - sniegt inovatīvus un radošus veidus un resursus angļu valodas apguvei un apmācībai. Projekta mērķa auditorija ir skolotāji, profesionāļi, studenti un skolēni, kā arī ģimenes. Projekts tika uzsākts 2006.gadā un ilgs līdz 2010.gadam.Vairāk informācijas par LearnEnglish: www.learnenglish.org.uk Vairāk informācijas par TeachEnglish: www.teachingenglish.org.uk

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas