Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novada dome apstiprina budžetu un darba samaksas nolikumus 3

Ceturtdien Jelgavas novada dome ārkārtas sēdē tika izskatīts 21 jautājums. To vidū - gan par Ojāra Brieža (TP) deputāta pilnvaru izbeigšanu, vairāku pagastu pašvaldības iestāžu vadītāju maiņu, novada Sociālā dienesta izveidošanu, novada budžeta, pagastu un pilsētas pārvalžu darba samaksas nolikumu apstiprināšanu, Iepirkumu komisijas izveidošanu, kredītu ņemšanu, līdzfinansējuma piešķiršanu vairāku projektu realizācijai un citi.

O.Brieža, kas iepriekš apstiprināts par Zaļenieku pagasta pārvaldes vadītāju, vietā turpmāk deputātes pienākumus Jelgavas novada domē pildīs no TP sarakstā nākamā ievēlētā - Līga Lonerte no Jaunsvirlaukas, kura novada domē ir arī Finanšu nodaļas vadītājas vietniece. TP L.Lonerte iestājusies 2008.gadā.Novada dome pieņēma lēmumu par Sociālā dienesta izveidošanu. Par tā vadītāju deputāti apstiprināja līdzšinējo Jelgavas rajona padomes Skolu psiholoģiskās palīdzības un izglītības centra vadītāju Ilzi Ānu, bet par vadītājas vietnieci - novada domes deputāti, bijušo Līvbērzes pagasta padomes priekšsēdētāju Ilzi Vītolu.Deputāti apstiprināja arī Jelgavas novada 2009.gada budžetu. Budžeta kopējie ieņēmumi paredzēti 11 157 518 latu, bet izdevumi - 12 725 973 latu apmērā, līdz ar to ieņēmumu deficīts ir 1 568 455 latu. Novada aizņēmumu kopsumma ir 463 818 latu.Tāpat sēdē apstiprināja novada 12 pagastu un vienas pilsētas pārvalžu darba samaksas nolikumus. Šis jautājums izraisīja plašas deputātu diskusijas. Pieņemot šo nolikumu, deputāti cer likvidēt pašreizējo situāciju, kad pagasta pārvaldes vadītājs nereti saņem mazāku algu nekā pagasta galvenais grāmatvedis, bet pagasta šoferis saņem algu, kas ir 60 procenti no pārvaldnieka algas, turpretī elektriķis strādā par minimālo algu.Novadā izveidota vienota, pastāvīgi strādājoša Iepirkumu komisija septiņu locekļu sastāvā, kuru vadīs L.Lonerte.Savukārt Gaļinas Koroļovas vietā Kalnciema veselības un sociālās aprūpes centru turpmāk vadīs Ivita Jansone.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

brr

Lonerte nu gan salīdusi visās vietās.laikam neaizstājams cilvēks

pirms 11 gadiem, 2009.07.31 20:05

ekonoms

Te jau nav runa par savu, bet par TAVU naudu!

pirms 11 gadiem, 2009.07.31 14:38

ekonome

Nesaprotu! Kā var tērēt vairāk nekā to atļauj ieņēmumi?!!!! Man nav kaut kā ienācis prātā veikalā iepirkuma groziņā ieliek vairāk ,kā to atļauj maka biezums! Vai kafejnīcā kāds ēd un dzer uz nebēdu, nedomājot, kā par to visu norēķināsies?!

pirms 11 gadiem, 2009.07.31 13:44

Vietējās ziņas