Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novada Domes ēku par 651 640 latiem remontēs SIA «Siltums Jums» 27

Jelgavas novada pašvaldības iepirkumā par novada Domes un pašvaldības administrācijas ēkas remontu uzvarējusi SIA «Siltums Jums» ar 651 640 latu līgumcenu, neskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN).

Kā liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) paziņojums par iepirkuma rezultātiem, SIA «Siltums Jums» no Ķekavas novada Rāmavas uzvarējusi divu pretendentu konkursā. Saskaņā ar IUB informāciju uzņēmums nav paredzējis sadarbību ar apakšuzņēmējiem un tas apņēmies veikt Jelgavas novada pašvaldības administratīvās ēkas rekonstrukciju, energoefektivitātes paaugstināšanu un tās pieejamības nodrošināšanu par 651 640 latiem, neskaitot PVN.LETA jau ziņoja, ka marta sākumā Jelgavas novada pašvaldība izsludināja iepirkumu būvniecības darbiem projektam, kas šā gada vasarā paredz rekonstruēt Jelgavas novada pašvaldības administratīvo ēku Pasta ielā Jelgavā.Jelgavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone aģentūru LETA informēja, ka projekts «Jelgavas novada pašvaldības administrācijas ēkas rekonstrukcija, energoefektivitātes paaugstināšana, tās pieejamības nodrošināšana» palīdzēs pielāgot ēku gan apmeklētāju funkcionālai ērtībai, gan atvieglos līdz šim daudz samilzušu problēmu tās ekspluatācijā.Kā viens no būtiskākajiem šī projekta mērķiem ir veicināt pašvaldības pieejamību apmeklētājiem - arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām - ar lifta izbūvi, atbilstošām labierīcībām, ērtāku ieeju.Ar nepacietību pārmaiņas gaida novada Dzimtsarakstu nodaļa, jo plānojums paredz mazo sēžu zāli paplašināt un pārveidot atbilstoši laulību ceremoniju telpai, skaidroja Kaņepone.Savukārt mansarda stāvā tiks izbūvēta modernizēta sanāksmju un sēžu zāle. Viens no būtiskākajiem tehniskajiem ieguvumiem būs ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas ieviešana visā ēkā, apkures sistēmas rekonstruēšana.«Nepieciešamība novērst tik daudzās ēkas nepilnības bija jau sen, tāpēc ir gandarījums, ka esam spējuši piesaistīt ERAF projektu līdzekļus 497 638 latu apmērā, ar šīm investīcijām samazinot pašvaldības pamatbudžeta izdevumus,» skaidroja Attīstības nodaļas vadītāja Līga Lonerte.

Pievieno komentāru

Komentāri 27

zocialistam Ivars Jakovļevs

Žetons par asprātību. Liela taisnība

pirms 8 gadiem, 2012.04.11 19:04

Alojai!

Kā tad tavs pagasts varējā būt sakopts,ja Resnajam fiška nestrādāja ,lai kaut vienu projektu uzrakstītu un pie naudiņas tiktu.. ha,ha,ha, tagad to dara verdzenes no novada....

pirms 8 gadiem, 2012.04.11 16:28

zocialists Ivars Jakovļevs

to: Aloja

tevi laikam kāds miljonārs drātē, - ja jau 650 t ls priekš tevis nav nekāda briesmīga nauda!
Sāku štukot - nu kurš tas varētu būt ???????? vai tad tiešām pats novada diženākais vepris prātu izkūkojis būtu??

pirms 8 gadiem, 2012.04.11 14:54

ALOJA

Atvainojiet, bet kas ta ta par briesmigu naudu prieks siltinasanas. vienai dalai te vispar ne prata, ne saprata nav.Es dzivoju novada. un varu teikt tikai to labako. nekad mans pagasts nav bijis tik sakopts ka tagad.Nav jau jalama cilveki lamasanas pec.

pirms 8 gadiem, 2012.04.11 13:58

:)

moše ir kāda sen aizsēdējusies dāma, kura pārzina latvju ziņģes, tāda, kas smird pēc bulciņām un kafijas, kā lielākajā daļā Latvijas valsts iestādes ierēdnes:), viņas komentārs mani sasmīdināja, paldies!
bet vispār, zz laikam salasās visnežēlīgākie komentētāji, par jebkuru tēmu/topiku

pirms 8 gadiem, 2012.04.11 12:18

zocialists Ivars Jakovļevs

nākošajās vēlēšanās dikti aicināšu balsot par vadošo spici!

- lai rajona iedzīvotāji paliktu ar pavisam plikām ****ām, - kamēr vadoņi un vadones audzēs resnus vēderus un taukainus dibenus, rīkos disko pasākumus Zaķu pļaviņās, apceļos Indijas, par nodokļu maksātāju naudu vizināsies jaunos džipos!

par maz ir iekārtotu siltās vietās meitiņu un radu radu, brūtes, kriminālu elementu, par maz izdomāti visāda veida amata un s*ūda taisītāju par pīrādziņiem - to arī ir par maz!

muļķiem un reņģu ēdājiem ir jākrauj daudz lielāku nodokļu vezumu- lai tik velk , duraki un pateicībā Vadonim roku vēl pabučo!

pirms 8 gadiem, 2012.04.11 11:11

to Mošē

...es saprotu, ka vēlies sēdēt jaunās izremontētās telpās...

pirms 8 gadiem, 2012.04.11 10:20

vēlētāja

Ko līdz lifts invalīdiem,ka invalīds pie domes ēkas nevar piestāt,jo tur visu dienu stāv domes resno invalīdu Turka,Caunes(lai gan ir šoferis)Tračumas,Buividaiša kravenieks-tā lūk mēs domājam par novada cilvēkiem. Pagalma pusē,kas atvēlēts no pilsētas stāv kruto darboņu transports-Kauns tādiem domes VADOŅIEM!!!

pirms 8 gadiem, 2012.04.11 10:13

juris uk

Jums nogriež satiksmi, paceļ nodokļus a reakcija nekāda viss vienalga. Dzīve ir forša!

pirms 8 gadiem, 2012.04.11 09:28

Vecais teiciens

Bagāts dara kā grib, bet nabags kā var.
Proti, bagāts katru gadu var bezmērķīgi kaisīt naudu vēja, nepārtraukti pārbūvējot nesen pārbūvētas ēkas.

pirms 8 gadiem, 2012.04.11 09:21

z

„Par nekustamā īpašuma nodokļa piemērošanu Jelgavas novada administratīvajā teritorijā 2012.gadā”
Jelgavā 2012.gada 11.janvārī (protokols Nr.1 1.§)
Izdoti saskaņā ar likuma „Par nekustamā īpašuma nodokli” 1.panta 2. ¹ daļu un pārejas noteikumu 40. un 41. punktiem un likuma „Par pašvaldībām” 46.pantu
1. Nekustamā īpašuma nodokļa apmērs, ja nemainās nekustamā īpašuma lietošanas mērķis, atsevišķi par katru zemes vienību nedrīkst pārsniegt iepriekšējam taksācijas gadam aprēķināto nodokļa apmēru (neņemot vērā atvieglojumus) vairāk kā par 25 procentiem.
Vajadzēs celt NIN līdz 25% , jo apetīte aug

pirms 8 gadiem, 2012.04.11 05:37

tvn

Vai kāds zin cik vispār ir novada domē projektu , par kā'dam summām , cik vēl jārealizē , kā tas izskatās uz vispāŗejā budžeta fona ? u.t.t.Vispār kāds ir kopskats?

pirms 8 gadiem, 2012.04.11 05:08

zocialists Ivars Jakovļevs

sili, vajaga zelta sili ielikt projektā un izbūvēt! otrā stāva foajē - kur veprim kāpostiņu pagrauzties!

zaļo kāpostiņu ar onkuļa Wašingtona bilžuku virsū un sotaciņu virsū, der arī sārti papīriņu ar dainu tēti, arī euri nav skādējami - labai cūkai taču viss iet labumā!

lūdzu- sudraba veltilatoru papam zem dupša ko palikt- vēsumiņam ...

pirms 8 gadiem, 2012.04.10 22:08

Mošē

Rakstā teikts- tāpēc ir gandarījums, ka esam spējuši piesaistīt ERAF projektu līdzekļus 497 638 latu apmērā.

Cienājamie komentētāji - jampaziji, zociālisti u.c. sīka nešķistība, jāprot lasīt arī tālāk par virsrakstu. Tomēr ja domās jau rādās zelta pisuāri un bidē ar krāniem un vēl sazin ko, tad ar to rēķināšanu tā pašvakāk ir.

Tā vien rodas iespaids, ka dažam, kas gaudo par to bidē ar krānu, tas arī pietrūkst, jo pašam ne bidē, ne krāna (daudznozīmīgi) .... , jeb kā saka laba tautas ziņģe - Salta gulta, cauri krekli, netīrs galds un auts.....

pirms 8 gadiem, 2012.04.10 21:58

puk

Ar šito gājienu resnais vepris Caune ir parakstījis nāves spriedumu vēlēšanās gan sev , gan visam ZZS
Bet es jau viņu saprotu - tā kā būt pie siles vairs nespīd , tad jāstrebj otkatos visu ko var vēl gada laikā paspēt

pirms 8 gadiem, 2012.04.10 21:48

Vietējās ziņas