Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novada pašvaldības darbinieki mācās veidot projektus

Jelgavas novada pašvaldība noslēgusi projekta «Rīcībspējas paaugstināšanas pasākumi Eiropas Savienības fondu piesaistei Jelgavas novada pašvaldībā» īstenošanu.

Līdz šim notikušas apmācības par projektu kvalitātes vadību un apmācība informācijas tehnoloģiju rīku izmantošanai projektu pieteikumu veidlapu aizpildīšanā, starpinstitucionālā sadarbības tīkla stiprināšanas pasākumiem, kā arī citas apmācības. Tāpat projekta realizācijas laikā veikti apmācību semināri par grāmatvedības tēmām, informē Jelgavas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Erno.Projekta ietvaros veikts pētījums «Jelgavas novada pašvaldības un uzņēmēju sadarbības iespējas ES un citu ārvalstu palīdzības finansēto projektu īstenošanā».Īstenotā projekta mērķis ir paaugstināt Jelgavas novada pašvaldības darbinieku kapacitāti ārējā finansējuma piesaistei projektu īstenošanā.Kopumā projektā piedalījās 68 Jelgavas novada pašvaldības darbinieki, no tiem 15 projektu speciālisti pašvaldībā, 23 finanšu speciālisti, 10 struktūrvienību un nodaļu vadītāji  un 20 struktūrvienību un nodaļu darbinieki.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas