Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Novads gudros, kā tikt pie sporta halles 8

Ar otro piegājienu tā arī neatradis gana izdevīgu Valgundes sporta halles būvniecības piedāvājumu, Jelgavas novads izveidojis darba grupu, kam nedēļas laikā jātiek skaidrībā – vai nu celt mazāku halli, vai arī ļaut izmantot lētākus būvmateriālus.

Otrreiz izsludinātajā iepirkumā, kā «Ziņas» informē Jelgavas novada pašvaldības pārstāve Dace Kaņepone, bija pieteikušies četri pretendenti ar finanšu piedāvājumiem amplitūdā no 1,03 līdz 1,09 miljoniem latu (bez PVN). «Tas pārsniedz plānoto finansējumu šim projektam,» saka D.Kaņepone, tomēr neatklāj, ar kādu summu novads rēķinājies. Pērnruden «Ziņas» rakstīja, ka projektā halles būvniecībai domāti 980,5 tūkstoši latu.Ņemot vērā to, ka iepirkuma procedūra jāveic trešo reizi, novads ieplānojis pieprasīt pagarinājumu projekta realizācijai. Atkārtotajā iepirkumā tiks arī veiktas izmaiņas tehniskajā projektā, paredzot alternatīvas plānā iekļautajiem būvmateriāliem, un mainītas prasības uzņēmējiem attiecībā uz saimnieciskās darbības pieredzi. «Vēl kā viena no iespējām tiek vērtēta opcija samazināt iepirkuma apjomu,» piebilst D.Kaņepone.Jau rudenī par halles lietderību daži speciālisti «Ziņām» izteicās skeptiski. Šaubu, ka halle noderēs, gan nebija Jelgavas novada Izglītības pārvaldes vadītājai un Domes deputātei Gintai Avotiņai, kas agrāk bija Kalnciema vidusskolas direktore. «Valgundes pagasts tukšs nepaliks. Atbrauks ķīnieši, kas ir sportiska tauta, un labprāt atpūtīsies Kalnciema vidusskolas sporta hallē,» toreiz teica G.Avotiņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

vai jūs ziniet kā sauc tos kuriem patīk skatīties ko citi dara zem segas par lūūriķiem.ha, ha, ha

pirms 8 gadiem, 2012.04.20 17:19

***

..tie kas raksta nejēdzības, rupjības, tie ir slimi cilvēki. Uz viņiem nevajag apvainoties. DZĪVE ir gudra, viņa atmaksā gan par vārdiem, gan par darbiem. Es kā pilsētas mamma arī labprāt vēlētos ka mans bērns mācītos pie meža, kur svaigs gaiss nevis pilsētas aizslēgtajā skolā

pirms 8 gadiem, 2012.04.20 16:30

Oskars

Lai jums visiem negativi domajosajiem butu saprotams:
1. Skola atrodas skaista vieta pie meza kur ir svaigs gaiss un nemaz nav talu no Jelgavas, ir daudz berni, kuri izmanto so prieksrocibu braucot no Jelgavas uz so skolu-tas viss ir bez maksas.
2. Saja mazaja skola ir specigi un fiziski attistiti berni ar izciliem panakumiem-darbojas ari daudz dazadi pulcini kas veicina bernu attistibu.
3. Darbojas Jaunsargi, kuri ir spejigi konkuret ar profesionaliem. Un izciliem panakumiem.
4. Visas izmainas kas tiek veiktas ir tikai skolnieku vai bernu attistibai, atputai un merku sasniegsanai.
5. Labak uzcelt vienu labu sporta zali neka vairakas kuras stav.
Un ja jums rodas velme parunat vai apskatities tad izbrauciet no pilsetas ara pastaigajiet pa mezu un atpusieties. MES JUS GAIDISIM!!!

pirms 8 gadiem, 2012.04.20 13:15

betija

Cik izmaksās šīs halles uzturēšana un kādi ir aprēķini cik tur sportos!? Labāk būtu domājuši miljonus ieguldīt CEĻU sakārtošanā,lai var saimniekot uzņēmēji,bet Caunem un Turkam jau vajag OTKATS,jo drīz tā IZsainiekošana beigsies uun būs jādzīvo no lones

pirms 8 gadiem, 2012.04.20 10:29

123456

Riebjas lasīt tādus komentārus no cilvēkiem, kuri neko nezina un arī nesaprot. Labāk būtu aptaujājuši bērnus, kas mācās Kalnciema vidusskolā un uzzinājuši viņu domas, tad skats uz šo projektu būtu pavisam savādāks! Bet tas jau nevienu neinteresē, ko domā tie, kam halle ir domāta - par Maijas un Turka attiecībām jau ir interesantāk!

pirms 8 gadiem, 2012.04.20 09:29

cēzars no KU

kad beidzot ņaudētāji un vaukšķi sapratīs, ka sportra būves , tāpat kā Eiropas daudzi projekti, nav domātas sportošanai, bet gan celtniecībai, banku apgrozījumam un apsaimniekošanai.

pirms 8 gadiem, 2012.04.20 09:05

mjaa

Jau sen visi smejas par novada vēlmi mežā uzcelt sporta halli pa miljonu. Laikam jau Maija zem deķa ar Turku sabīdija lietas un pierunāja Cauni gadsimta būvi celt tieši Valgundē.

pirms 8 gadiem, 2012.04.19 23:35

Vernons

Valgundes pagastā dzīvo ap 2000 iedzīvotāju, vairums pensionāru. Es vēl saprastu, ka Kalnciemā būtu iecerēts būvēt halli. Acimredzams, ka nezin kā paņemt nākošo naudas žūksni.

pirms 8 gadiem, 2012.04.19 17:14

Vietējās ziņas