Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Oktobrī tiesa turpinās skatīt jauniešu centra «Ziedkalne» bijušā direktora lietu par dzimumtieksmes vardarbīgu apmierināšanu 1

Jelgavas tiesa 3.oktobrī turpinās skatīt krimināllietu, kurā garīgi slimo jauniešu sociālās aprūpes centra (SAC) «Ziedkalne» bijušais direktors Andrejs Nīmanis apsūdzēts par dzimumtieksmes vardarbīgu apmierināšanu ar mazgadīgām personām.

Jelgavas tiesas kancelejas vadītāja Taiga Klūga aģentūru LETA informēja, ka šo lietu, kura iepriekš tika atlikta uz nenoteiktu laiku, patlaban ieplānots skatīt 3.oktobrī plkst.10.«Ziedkalnes» bijušais direktors un bijušais Vilces pagasta deputāts Nīmanis tiek apsūdzēts pēc Krimināllikuma 160.panta 2.daļas - par atkārtotu vardarbīgu dzimumtieksmes apmierināšanu, ja tā izdarīta, cietušajai personai atrodoties bezpalīdzīgā stāvoklī.2005.gada decembrī Jelgavas rajona prokuratūra sāka kriminālprocesu par Nīmaņa, kurš tolaik bija SAC «Ziedkalne» direktors, seksuālu uzmākšanos iestādes klientiem, kā dēļ Labklājības ministrija viņu atstādināja no amata, lai nenodarītu kaitējumu trešo personu drošībai, veselībai un viņu interesēm.2009.gada 15.jūnijā 1957.gadā dzimušais Nīmanis pēc sprieduma par trīs gadu cietumsodu tika apcietināts tiesas zālē. Pēc soda izciešanas Nīmanim tika noteikta policijas kontrole uz gadu un sešiem mēnešiem. No Nīmaņa tiks piedzīti 779 lati - kompensācija cietušajiem un maksa par juridiskajiem pakalpojumiem.Tiesvedība šajā krimināllietā Jelgavas tiesā atsākās 2011.gada 9.maijā pēc tam, kad Zemgales apgabaltiesa vairāk nekā pirms gada atcēla Jelgavas tiesas 2009.gada 15.jūnija spriedumu un Nīmaņa krimināllieta nosūtīta jaunai izskatīšanai Jelgavas tiesai.Drošības līdzeklis bija noteikts tāds pats, kāds bija izraudzīts pirmstiesas izmeklēšanā, iepriekš informēja Zemgales apgabaltiesas konsultante Baiba Gaurilka. Pirmstiesas izmeklēšanas laikā Nīmanim bija ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.2009.gada 13.jūlijā apelācijas sūdzības bija iesnieguši visi trīs cietušie un apsūdzētais. Pēc pārsūdzības termiņa beigām lietu nosūtīja Zemgales apgabaltiesas Krimināllietu kolēģijai sūdzības izvērtēšanai, iepriekš informēja Sarkisjane.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Teamo

Nu tam vecajam ērzelim daiktu uz bluķa un nocirst.

pirms 8 gadiem, 2012.07.22 21:21

Vietējās ziņas