Organizē autobusus braucienam uz protestu 10

Daudzos reģionos, tajā skaitā mūsu pusē aktīvisti sākuši organizēt autobusus braucienam uz 13.janvārī Rīgā, Doma laukumā paredzēto tautas sapulci.

Jelgavā bezmaksas autobusus braucienam uz gaidāmo protestu organizē tā rīkotāja partija «Sabiedrība citai politikai», kas pasūtījusi divus firmas «Autostarts Tūre» autobusus.«Mēs politikā nejaucamies, tikai izpildīsim klienta vajadzību,» noteic firmas vadītājs Uldis Valters.Aptaujājot Jelgavas lielākās pasažieru pārvadātāju firmas, «Ziņās» neatrada nevienu uzņēmumu, kurš būtu saņēmis līdzīgu pasūtījumu vai būtu piedāvājis uz Doma laukumu vest pēc savas iniciatīvas un bez maksas. Laukos protesta gars ir jūtamāks.Lielplatones pagasta iedzīvotājs Māris Kurševs stāsta, ka vairāki zemnieki korī «Sidrabe» runājuši par braukšanu uz Rīgu. «Pagastā no 75 zemnieku saimniecībām, kas tika dibinātas atmodas gados, atlikušas piecas lielākās, bet tagad arī tām iet grūti,» neapmierinātību pamato M.Kurševs. Koris gan uz protesta akciju nebrauks.Glūdas pagasta Šķibes pamatskolas izglītības darbinieku arodbiedrības līdere skolotāja Elvīra Spička teic, ka vēlēšanos braukt uz Rīgu izteikuši abu pagasta pamatskolu, kā arī mūzikas skolas darbinieki. «Ir jābrauc, lai cilvēki redz, ka mēs neesam vienaldzīgi. Kaut arī man nav Latvijas pilsonības, esmu savējā, kas vairāk nekā trīsdesmit gadus dzīvojusi Nākotnes ciemā un strādājusi šajā pašā skolā,» teic E.Spička. Savukārt uzņēmuma «Daile Agro» vadītājs Raimonds Pokulis piebilst, ka Glūdas pagasts pēdējā laikā sevišķi cietis - bankrotējis zivju pārstrādes uzņēmums «Loms un Ko», izputināta Vītiņu ģimenes piensaimniecība «Lielbrūveri». Uzņēmēju neapmierina valsts aparāta nejēdzīgā uzpūšana.«Centīšos aizbraukt arī pats, taču autobusu braucienam uz tautas sapulci 13.janvārī Doma laukumā «Daile Agro» dos noteikti,» «Ziņām» pastāstīja R.Pokulis. Atbalstīt protesta mītiņu viņu aicināja Glūdas pagasta skolotāji.Protesta akciju rīko partija «Sabiedrība citai politikai» un citas organizācijas, kas vienojušās pieprasīt Valsts prezidentam mēneša laikā pieņemt lēmumu par Saeimas atlaišanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Palīdziet lūdzu izplatīt!

Valsts apzagšana. Savstarpēja galvošana. Tautas apmuļķošana. - Viņu ieroči.
Nekaunība. Alkatība. Uzpūtība. - Viņu stils.
"Skaldi un valdi" - Viņu devīze.http://www.youtube.com/watch?v=HEEAUNSj0OQ


Lai dzīvo bruģu revolūcija!

pirms 11 gadiem, 2009.01.17 03:13

susurin6

ja buutu latvijaa noteikti aizietu,bet es seit tureeshu iikshus pa muusu tautieshiem,lai uzvar un noseedina tos resnos no tiem lielajiem kreesliem!!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.01.13 13:43

Lora

Gribeeju pajautaat vai vajag pieteikties uz taam autobusa vietaam,jo domaaju, ka buus vairaak gribeetaaju nekaa autobusos vietas.un vai jabut pilngadigiem?

pirms 11 gadiem, 2009.01.13 13:01

Resnais

Es būšu... tikai diemžēl ar savu auto... Šādas tādas darīīšanas rīgā ārpus politikas.,..

pirms 11 gadiem, 2009.01.12 17:36

ES

Cikos un no kurienes būs izbraukšana? Vai var pieteikties braucienam?

pirms 11 gadiem, 2009.01.12 10:45

Visiem tur jābūt. Ja tu tur neesi, tad tu neesi latvietis. Brauc prom.

pirms 11 gadiem, 2009.01.11 23:20

kakaaa

braucam un daram, nevis kunkstam pa dziivokljiem un komentiem internetaa.

pirms 11 gadiem, 2009.01.11 21:17

beidzot tauta saak kusteeties no vietas un grasaas kko dariit!taa tureet!

pirms 11 gadiem, 2009.01.11 19:50

!

Politisko partiju apvienība Saskaņas centrs (SC) mainījusi domas un tagad aicina savus vēlētājus piedalīties protesta akcijā, kas 13.janvārī noritēs Doma laukumā, Dienai apliecināja SC priekšsēdētājs Nils Ušakovs.


Tik uz priekšu, arī osipovieši sola būt irindā!

pirms 11 gadiem, 2009.01.11 19:21

Vietējās ziņas