Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Organizē informatīvo sanāksmi par nolietoto svina akumulatoru pārstrādes rūpnīcas būvniecību Kalnciemā 2

SIA “EcoLead” 7.jūlijā organizē informatīvo sanāksmi par nolietoto svina akumulatoru pārstrādes rūpnīcas Jelgavas ielā 21, Kalnciemā A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas iesniegumu. 

SIA “EcoLead” ir izvērtējis A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas iesnieguma sabiedriskās apspriešanas laikā saņemtos komentārus un priekšlikumus un aicina iedzīvotājus uz papildus informatīvo sanāksmi, lai vēlreiz sniegtu informāciju par nolietoto akumulatoru pārstrādes rūpnīcā izmantotajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem un ar rūpnīcas darbību saistītajiem vides aspektiem, kā arī atbildētu uz iedzīvotāju jautājumiem, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Informatīvā sanāksme notiks attālināti 7. jūlijā pulksten 17.30. Sanāksmē būs iespējams piedalīties, iepriekš reģistrējoties un izmantojot SIA “Estonian, Latvian & Lithuanian Environment” tīmekļa vietnes www.environment.lv sadaļā Jaunumi publicēto saiti:https://attendee.gotowebinar.com/register/5657941009493754125 

Sanāksmi varat vērot tiešsaistē šeit: https://youtu.be/Zk-XSER03_Q

A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas iesniegums un tā sabiedriskās apspriešanas, kas notika no 2020. gada 30. aprīļa līdz 30. maijam, materiāli ir pieejami Valsts vides dienesta tīmekļa vietnē http://www.vvd.gov.lv/sabiedribas-lidzdaliba/iesniegumi-un-informativie-pazinojumi-/a-un-b-atlauju-iesniegumi/, laukā “Uzņēmuma nosaukums” ierakstot EcoLead.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Iedzīvotājs

EcoLead atbildēja ne uz visiem jautājumiem, tikai kurus bija izdevīgi atbildēt. Ļoti slikti organizēta. Sazvanīties un uzdot jautājumus vispār nesanāca no viņas puses.

pirms mēneša, 2020.07.08 00:00

xxx

Piekrītu. Sapulce bija ļoti slikti organizēta. Atbildes - haotiskas, tiešie zvani nepienāca. 15.min.gaidīju savienojumu un beigās pateica,ka savienojumu nevar nodrošināt. Tā arī paliku gribot.

pirms mēneša, 2020.07.08 11:38

Vietējās ziņas