Otrajā adventē Ozolnieku novadā notiks pārgājiens Ziemassvētku noskaņās

Jelgavas Reģionālais tūrisma centrs aicina otrajā adventē, svētdien, 9.decembrī, pulksten 10 piedalīties cikla “Tavas saknes tavā zemē” noslēdzošajā pārgājienā un doties skaistā ziemas pastaigā pa Ozolnieku novadu, viesojoties lauku sētā “Caunītes”. 

Jelgavas Reģionālais tūrisma centrs informē, ka vienas dienas pārgājiens gides Inas Jurģes vadībā vedīs pa Ozolnieku novada Cenu pagastu, un tā laikā būs iespēja redzēt Silgraužu skansti Iecavas un Misas upes satekā, Iecavas upes trošu tiltu, Zviedru kapus, Hertas ozolu, Žuburu priedi un uzzināt daudz interesanta par Ozolnieku apkārtni. 

Pārgājiena pieturas punkts būs lauku sētā latviskām tradīcijām “Caunītes”, kur dalībniekiem būs iespēja gūt Ziemassvētku noskaņu, cepot pildītas piparkūkas. Tāpat varēs degustēt saimnieces Santas Rubenes svaigi cepto maizīti ar kaņepju sviestu un sasildīties, dzerot zāļu tēju. Par papildu samaksu būs iespēja liet bišu vaska sveces un iegādāties maizi. Pārgājiena maršruts paredzēts 15 kilometru garš, un tā ilgums plānots apmēram piecas stundas. 

Nepieciešams laika apstākļiem un pastaigai dabā piemērots apģērbs, un ūdens necaurlaidīgi apavi. Līdzi jāņem uzkodas un silts dzēriens termosā. 

Šis ir gides  I.Jurģes vadītā cikla “Tavas saknes tavā zemē” noslēdzošais pārgājiens šajā gadā, kas bez maksas tiek dāvināts interesentiem Latvijas simtgadē, sniedzot iespēju pilnvērtīgi pavadīt brīvo laiku un iepazīt Jelgavas apkārtni. 

Pulcēšanās pārgājienam pulksten 10 pie Ozolnieku Tautas nama Ozolniekos, Rīgas ielā 23. Dalība pārgājienā ir bez maksas, par  viesošanos lauku sētā “Caunītes” jāmaksā 5,50 eiro. Pārgājienam iepriekš jāpiesakās pa tālruņiem 29916889, 63005447 vai e-pastu inajurge@inbox.lv. Plašāka informācija www.visit.jelgava.lv.

 

Foto: publicitātes foto

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas