Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Otrdien «Zemgales Ziņās»: Elejā uzdarbojas kravas auto apzadzēji; miljonu projekts apstājies arī Jelgavā

Divdesmit astoņi televizori, gaļas izstrādājumi, smaržas – tās ir preces, kas novembrī un decembrī nozagtas no auto kravas furgoniem Elejas «Astarte – Nafta» degvielas uzpildes stacijā, kurā bieži vien nakšņo tālbraucēju šoferi.

«Parasti zādzības notiek tad, kad stāvlaukumā ir vairāk automašīnu, nevis četras piecas. Un parasti apzog tikai vienu automašīnu,» novērojusi degvielas uzpildes stacijas vadītāja Dace Puikevica. «Astarte – Nafta» direktors Ojārs Karčevskis teic, ka uzņēmums nevar uzņemties atbildību par notiekošo Elejas degvielas uzpildes stacijā: «Mēs neesam tur izveidojuši stāvvietu un arī neredzam iespēju attīstīt šādu biznesu.» Plašāk – otrdienas laikrakstā.Miljonu projekts apstājies arī Jelgavā«Abi Eiropas Reģionālā attīstības fonda projekti patlaban ir apturēti, bet neko tuvāk nevaru pateikt, jo nav informācijas,» reaģējot uz izglītības ministra Roberta Ķīla iniciatīvu iesaldēt profesionālajām skolām paredzētos miljonus, pauž Jelgavas Amatniecības vidusskolas direktore Janīna Rudzīte. Skola pārliecināta, ka pēc apsolītās līdzekļu pārdales bez atbalsta izglītības iestādes modernizēšanā nepaliks, tomēr bažījas, ka process varētu ieilgt.Vai lēmums apturēt finansējumu skāris arī Jelgavas Amatu vidusskolu un Zaļenieku arodvidusskolu un kā ministrija skaidro ieceri, lasiet otrdienas laikrakstā.Pēc ugunsgrēka lopkautuvē ražošanu cer atjaunot trīs nedēļās Ugunsnelaime izcēlās 29. decembra rītā. Uzņēmuma īpašnieks Juris Krastenbergs domā, ka ražotnes atjaunošana atbilstoši Pārtikas un veterinārā dienesta normām prasīs apmēram trīs nedēļas un naudu, iespējams, ap tūkstoti latu. Viņš teic, ka ugunsgrēks droši vien izcēlies pārkurinātas krāsns dēļ. Svarīgas izmaiņas likumosĀrstniecības pakalpojumu samaksas atvieglojumi tikai trūcīgajiem, pašvaldību algotie sabiedriskie darbi bezdarbniekiem, noteikumi par lētāko medikamentu kompensēšanu, skaidras naudas un īpašumu deklarēšana – tie ir tikai daži jaunumi, kas šogad stājas spēkā ar izmaiņām likumos. Lasiet vēl otrdienas «Zemgales Ziņās». Plānoto skolēnu skaitu ietekmē aizbraucējiJelgavas Dome lēmusi, ka nākamajā mācību gadā pilsētas vispārizglītojošajās skolās 1., 7. un 10. klasēs tiks uzņemti 1394 skolēni, kas kopumā ir par septiņiem mazāk nekā pērn. Lielākais audzēkņu skaita kritums paredzēts vidusskolas grupā. Savukārt 1. klasēs plānots uzņemt vairāk bērnu. Īpaši skolās, kuras īsteno mazākumtautību izglītības programmas. Kāpēc tā, lasiet otrdienas laikrakstā.Plašāk lasiet «Zemgales Ziņu» 3.janvāra numurā.• Drukātas avīzes saturs pieejams arī portālā zz.lv, ko var atrast sadaļā «Avīze» vai spiežot šeit .• Reģistrējoties portālā, tā konta papildināšana iespējama, spiežot šeit .• Tāpat portālā iespējams abonēt avīzi, par ko sīkāka informācija - šeit .

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas