Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Otrdien «Zemgales Ziņās»: Ķipuram atsien rokas, bet par nevainīgu vēl nesauc; lats pret eiro – kā sveces pret elektrību; «melnie arheologi» atņem nākamajām paaudzēm glabāto 9

Jelgavas slimnīcas bijušais vadītājs Andris Ķipurs atkal ir brīvs no ierobežojumiem, ko viņam pērn maijā saistībā ar iespējamu kukuļa pieņemšanu bija noteicis Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB). Viņam ļauts atkal vadīt slimnīcu, tikties ar iepriekš liegtiem cilvēkiem un izbraukt no valsts.

Otrdienas laikrakstā  A.Ķipurs pauž gatavību atgriezties slimnīcas valdes locekļa amatā, ja vien par to lems un viņu tajā aicinās Jelgavas Dome kā slimnīcas kapitāldaļu turētāja. Taču KNAB vēl nesteidzas A.Ķipuru saukt par nevainīgu – pirmstiesas izmeklēšana turpinās, bet drošības līdzeklis atcelts, jo viņš vairs nevar traucēt pierādījumu vākšanai. KNAB apgalvo – tiklīdz būs savākts pietiekams pierādījumu apjoms, lietu birojs nodos prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai. Lati pret eiro – tāpat kā atteikties no svecēm par labu elektrībaiEiro ieviest, bet ne tuvākajā laikā. Tāda bija klātesošo nospiedošā vairākuma izvēle neformālā balsojumā, ko diskusijā par Latvijas naudas pārvērtībām pirmdien LLU Ekonomikas fakultātē sarīkoja Latvijas Banka. Tās argumentus, ka pāriešana uz eiro, piemēram, samazinās valūtas konvertācijas izmaksas, uzlabos kredītreitingus un piesaistīs investorus, nomāca bažas par nestabilo ekonomisko situāciju Eiropā, kā arī iespējamu cenu celšanos. Ienāk investori un rada darbavietas, nav jāmaksā par valūtas konvertāciju, zemākas procentu maksas kredītiem – tā Latvijas Banka argumentē vajadzību ieviest eiro. LLU studenti un mācībspēki par to neticīgi.Policija dzen pēdas Jaunsvirlaukas pagasta Kakužēnu senkapu apgānītājiem  Neviens no «Ziņu» aptaujātajiem Kakužēnu kapulauka apkārtējo māju iedzīvotājiem šajā ar likumu aizsargātajā teritorijā nav manījis zagļu rakāšanos, kas varētu būt notikusi novembrī. Iepriekš gan bagātības meklētāji tur redzēti. Līdzīgi noziegumi Latvijā nav retums, un zinātnieki domā, ka agri vai vēlu kāds no «melnajiem arheologiem» par pastrādāto atbildēs tiesas priekšā. «Bez darba cilvēki degradējas»Atrodot darbu vismaz 20 kilometru attālumā no savas dzīvesvietas, ilgstošie bezdarbnieki varēs pretendēt uz četru mēnešu mobilitātes pabalstu līdz pat 280 latu apmērā, tā intervijā otrdienas «Zemgales Ziņās» norāda Labklājības ministrijas valsts sekretāre Ieva Jaunzeme. «Mūsu pamatbažas ir par to, ka cilvēki dzīvo vietās, kurās nav darbavietu. Ievērojot nelielo iedzīvotāju blīvumu, uzņēmēji savas ražotnes tur, visticamāk, arī neatvērs. Cilvēki, dzīvojot šādās vietās, degradējas,» saka I.Jaunzeme.Plašāk lasiet «Zemgales Ziņu» 27.novembra numurā.• Drukātas avīzes saturs pieejams arī portālā zz.lv, ko var atrast sadaļā «Avīze» vai spiežot šeit .• Reģistrējoties portālā, tā konta papildināšana iespējama, spiežot šeit .

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Kalvis

Andža takš lāga vecis. Lai iet un vada to slimnīcu. Vismaz kārtība tur ir !

pirms 7 gadiem, 2012.11.27 14:43

a

Nesauciet zagļu par arheologiem, pat par " melnajiem arheologiem" nē.

pirms 7 gadiem, 2012.11.27 12:03

to Resnais

piekrītu. Ķipurs nevar būt nevainīgs, jo viņam tak ir dēls... ;)

pirms 7 gadiem, 2012.11.27 11:28

vārds

varbūt mans aizvēsturiskais sencis to šņagu ieraka tieši manai paaudzei ?

pirms 7 gadiem, 2012.11.27 09:59

Jānis

Tad , kad ZZS būs visu nomaksājusi , tad Ķipurs arī kļūs nevainīgs . Tas pat katram muļķim ir skaidrs . Laikam summa ir paliela , ka jāmaksā gandrīz gada garumā

pirms 7 gadiem, 2012.11.27 09:08

ieva

ZZ nav prātā vāji, bet par tādiem uzskata savus lasītājus, jo cenšas iezombēt negatīvo brīvi izvēloties argumentus

pirms 7 gadiem, 2012.11.27 08:29

Resnais

Ķipurs nav tik jauns, lai būtu nevainīgs.

pirms 7 gadiem, 2012.11.27 00:26

MJA

Ja, ar tam zinasanam mums vienai dalai ta ir ka ir.

pirms 7 gadiem, 2012.11.26 23:16

o

Nepielec prātā vājie ir KNABā vai ZZ, kur tik dumju frāzi var uzrakstīt - KNAB vēl nesteidzas A.Ķipuru saukt par nevainīgu.
Ikviens, kas tiek apsūdzēts noziegumā, tiek uzskatīts par nevainīgu, kamēr viņa vaina netiek pierādīta saskaņā ar likumu. Tātad Ķipurs ir nevainīgs, jo tiesa nav bijusi. Vismaz avīzes redaktoram elementārām zināšanām tiesībās vajadzētu būt.

pirms 7 gadiem, 2012.11.26 22:50

Vietējās ziņas