Otrdien «Zemgales Ziņās»: Pašvaldība liek sprunguļus «Migar» vēlmei pamest autoostu; parādi par siltumu nemazinās 10

Neapmierināts ar četru tūkstošu latu mēneša maksu, ko par iebraukšanu Jelgavas autoostā paģēr tās apsaimniekotāja Rīgas Starptautiskā autoosta, uzņēmums «Migar» atradis desmit reižu lētāku autobusu pieturvietu. Tā atrodas blakus tagadējai autoostai – uz «Admirāļu kluba» pusotra tūkstoša kvadrātmetriem. Taču pilsētas pašvaldība atļauju pieturvietas maiņai nav devusi, pamatojot, ka nolūkotā teritorija ir tiesiska strīda objekts.

Zemesgrāmatā par šo īpašumu gan nav atrodams ieraksts, kas Svētes ielā 8 aizliegtu saimniecisko darbību. Turklāt to jau pašlaik nomā kāda taksometru firma. Plašāk par «Migar» pūliņiem ietaupīt, mazāk kaitējot pasažieriem, lasiet otrdienas «Zemgales Ziņās». Parādi par siltumu nemazinās; glābj vienīgi siltais laiksApkures sezonas beigās kopējais iedzīvotāju parāds par apkuri valstī sasniegs 45 miljonus latu. Salīdzinot parādu summas dažādās pilsētas, secināms, ka Jelgavā situācija nav tā dramatiskākā, tomēr arī pie mums parādi turpina augt. Nozares pārstāvji kā galveno trūkumu min juridisku rīku neesamību, lai šo problēmu risinātu. Plašāk – ekonomikas tematikai veltītā lappusē otrdienas laikrakstā.Lomu meklē IgaunijāPirmo reizi izbaudījis ziemas copi Peipusa ezerā, LLU studentam Krišjānim Karabeško šī nodarbe tā iepatikusies, ka marta vidū viņš plāno turp doties vēlreiz. «Ziemā nekad makšķerējis nebiju. Draudzenes tētis pastāstīja, ka brauks uz Peipusu, pieteicos līdzi,» stāsta Krišjānis. Citiem bļitkošanas iesācējiem viņš iesaka parūpēties par siltu apģērbu, labiem apaviem un zivju piebarošanu, bet plašāk par viņa piedzīvojumiem Peipusa ezerā lasiet otrdienas avīzē.Nepublicēti materiāli par studentu izklaidiStudenti nekad nav bijuši nevaldāmi uzdzīvotāji, un, ja kāds to apstrīd, tad ir piesātinājis apziņu ar izdomātām baumām, tā spriež docents Pēteris Skudra, atminoties savus studiju gadus Jelgavā pirms vairākiem desmitiem gadu. «Lekcijas, semināri un laboratorijas darbi aizpildīja mūsu dzīvīti no pirmdienām līdz sestdienu pusdienlaikiem, tad – sestdienas vakars, visa svētdiena – brīvība! Ar ko šīs garās stundas aizpildīt? Bija jau sportotāji, bija pieejams stadions pie fakultātes, kāds vakaros «dīdījās» dramatiskajā pulciņā, kāds dziedāja korī, kāds bija meties uz dejošanu, bet tas tomēr bija studentu mazākums. Pārējiem prasīt prasījās izlocīt lekciju laikā nosēdētās kājas, tātad plāns kopīgs – deju vakari. Meža fakultātē šajos vakaros spēlēja Rūdolfa Šteina orķestris – jauks un skanīgs –, taču sanākušās dāmas bija mūsu pašu fakultātes meitenes, jau ikdienā skatītas līdz apnikumam. Mums vajadzēja svaigas asinis!» Plašāk par studentu izklaidēm – «Zemgales Ziņās» otrdien.Plašāk lasiet «Zemgales Ziņu» 6.marta numurā.• Drukātas avīzes saturs pieejams arī portālā zz.lv, ko var atrast sadaļā «Avīze» vai spiežot šeit .• Reģistrējoties portālā, tā konta papildināšana iespējama, spiežot šeit .• Tāpat portālā iespējams abonēt avīzi, par ko sīkāka informācija - šeit .

Pievieno komentāru

Komentāri 10

to niagāras ūdenskritums

Kolosāla doma. Atbalstu. Tikai jābrīnās par vienu - kā vienas partijas (ZZS) pārstāvji nevar vienoties par autobusu stāvēšanas vietu. Iespējams, ka novada vadība un novada deputāti nesaprot, ko lauku cilvēkam nozīmē autobuss :(

pirms 8 gadiem, 2012.03.06 16:26

to Greex

Cik zinu, Jelgavas Autoosta pieder P.Salkazanovam un viņš to izīrē Rīgas Starptautiskai autoostai, tā kā zināma taisnība ir, ka Jelgavas mafija A.R un P.S ir īstenie labuma guvēji

pirms 8 gadiem, 2012.03.06 14:03

pukins

Loceklis Peteris toties sapirka kravas businus ,bet jaunus .

pirms 8 gadiem, 2012.03.06 12:02

Greex

Ja kāds vēl nezina - Jelgavas autoostu nu jau krietnu laiku apsaimnieko Rīgas starptautiskā autoosta (tātad tā ir apmēram kā Rīgas autoostas filiāle) un pilsētas galvam vairs tur nav galīgi nekādas teikšanas.

pirms 8 gadiem, 2012.03.06 11:55

atbilde !!!

Par naudu, kas aiziet Jelgavas autoostai (lasi-tukšam gaisam jeb Jelgavas galvai), varētu gadā 2 vai 3 samērā jaunus autobusus nopirkt!!! Bet Tev liekās, ka vajag vest par veltii! Normāli....

pirms 8 gadiem, 2012.03.06 09:03

Dilans

Rāviņš un Salkazanovs taču ir kā roka ar cimdu,bet par Ļu***sku vispār nav ko runāt,viena velna sēkla.Viņi taču darīs visu lai" Migaru" gremdētu.Turaties un lai jums veicas.Atliek cerēt ka ZZ laiks pamazām beidzas.

pirms 8 gadiem, 2012.03.06 08:02

!!!

Daži no MIGAR autobusiem knapi kustās, kā nav kauna iekasēt naudu un pārvadāt tādos autobusos pasažierus, ja konkrēti svētdiem tāds kursēja 14.40 no Jelgavas uz Eleju, sajūta bija tāda, ka pusceļa paliksim.

pirms 8 gadiem, 2012.03.06 08:00

nu...

patīkami braukt ar "Migariem". Tīrs, kluss. Daudzos maršrutos līdz pilsētas centram ir lētāk aizbraukt ar "Migariem", nevis ar Ļu***skas kantora autobusiem.
Pareizi dara. Visi skatās kā lētāk un kā izdevīgāk.
Turiaties.

pirms 8 gadiem, 2012.03.06 07:18

niagāras ūdenskritums

Mēs autobusus varētu tgd gaidīt pie novada domes. Tur silts, ja ilgāk japagaida, bezmaksas tualete, kafeinīca, pēc remonta varētu vēl krēslus vairāk ienest. Gaidīdami izlasīsim visas ziņas, bezmaksas avīzes. Redzēsim ļaudis vaigā, kas mūsu labā strādā.

pirms 8 gadiem, 2012.03.05 23:27

Vietējās ziņas